Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    321
  • views
    11,872

Najciekawsze premiery kwietnia


sioka

242 views

 Share

Witam, od dzisiaj koniec z pisaniem o grach, które pojawią się na początku roku. Teraz będę pisał o premierach najciekawszych gier najbliższego miesiąca. Dzisiaj bierzemy pod lupę kwiecień i cztery najciekawsze gry, które będą mieć tego miesiąca premiere. Zapraszam do czytania :)

portal2pax1.jpg

Portal 2

Portal 2 - Sequel gry, która zawojołowała światem. Pierwszą część, od innych gier różniły zagadki, a raczej ich rozwiązywanie. Postać, którą kierowaliśmy miała bowiem dosyć innowacyjną broń, która tworzyła portale. Za ich pomocą przemieszczaliśmy się z punktu A do punktu B, co było najważniejsze w przypadku zagadek. Produkcja cechowała się także miażdzączym klimatem, a końcówka gry przewyższa wszystkie gry jakie dotąd widziałem. Druga część ma być o dziwo jeszcze lepsza! Prócz zupełnie nowych bardziej pokręconych zagadek, będziemy mieć możliwość zagrania z kumplem. Współpraca dwóch graczy będzie niezbędna w większości zagadek. Jak najbardziej czekam!

jurassicpark20111479121.jpg

Jurassic Park

Jurassic Park - Telltale Games nieoczekiwanie wzieło się za ekranizację dwóch gier: Powrót do Przyszłości i...Jurrasic Park. Jak ten pierwszy sobie radzi to już wiemy, a jaki może być sukces Parku Jurajskiego? Trudno to przewidzieć, zwłaszcza że za dużo nie wiemy o tej produkcji. A co wiemy? To że będzie ona połączeniem przygodówki z grą akcji. Fabuła gry będzie rozgrywana w tym samym czasie co pierwsza część filmu, jednak będziemy ją oglądać z innej strony. Wcielimy się w zupełnie nieznanego fanom filmu bahatera, jednak podczas rozgrywki będziemy spotykać od czasu do czasu postacie znane z kina. Gra jest robiona na tym samym silniku co każda gra studia, jednak tym razem oprawa ma być bardziej realistyczna, a nie kreskówkowa jak np. Powrót do Przyszłości.

120100806101551.jpg

Operation Flashpoint: Red River

Operation Flashpoint: Red River - Red River to trzecia już odsłona cyklu taktycznych FPS-ów. W grze będziemy toczyć walki na terenie Tadżykistanu, kraju opanowanego wojną. Podczas bitew ponownie będziemu musieli podejmować decyzje, przez które nie zginiemy, bowiem jeden strzał wystarczy żeby zobaczyć napis "game over". Fabuła gry może być naprawdę ciekawa, świadczy o tym fakt że twórcy wzorowali się na takich filmach jak: The Hurt Locker czy serialu Generation Kill (polecam! ;)).

luciushigh.jpg

Lucius

Lucius - Studio Shiver Games debiutuje na rynku gier tworząc grę Lucius, czy im to wyjdzie? Ja myśle że tak! Produkcja jest połączeniem przygodówki z horrorem. W grze wcielimy się w... syna diabła! Tytułowy Lucius to postać, którą będziemy robić wiele niegrzecznych rzeczy (nie chodzi mi o TE rzeczy świntuchy! :D). Naszym zadaniem będzie pokazanie domownikom że jesteśmy nie do powstrzymania pod względem zła. Będziemy tworzyć m.in. śmiertelne pułapki dla mieszkańców, jednak to co będzie trudne to, to żeby nas przy tym nie przyłapano. Gra nie prezentuje się dobrze pod względem graficznym, ale nie grafika jest najważniejsza, prawda? ;)

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...