Jump to content
  • entries
    76
  • comments
    180
  • views
    49,461

Helic czyli darmowa gra z gametop.com


Pablo1989

214 views

 Share

:D Wcielamy się w postać pilota o tytułowej xsywce Helic przez co część czasu spędzamy nad lataniem helikopterami, choć i Samolotem odrzutowym też polatamy.

Fabuła

No cóż brak jako takowej :P, ale motyw przewodni polega na niszczeniu sił zła, mam 3 kampanie Islands, Azjatycka i Europejska, gra trochę krótka.

Oprawa Video

Nie jest najlepsza ale w końcu to darmówka, mapy są duże i dobrze wykonane, cieszy rozwalanie neutralnych budynków bo z nich wypadają bonusy.

Audio

Też słabo ale nie tragicznie,nie oczekuję zbyt wiele bo mamy tutaj wystrzały, wybuchy, dzwięki pojazdów latającyh, no i czasem jakaś muzyczyka sobie pogrywa

Wykonanie i gameplay

Gra akurat ma trochę błędów np strzelanie podczas przerywników ukazjuących nasz pojazd czy zbyt czule stery jak na zręcznosciówkę naszych latajek, gra akurat się nieżle co jakiś czas z zastrzelonych wrogów wypadają fanty które zbierzamy strzelając w nie np ubgrade działka co ma nielimitowaną amunicję jednie się grzeje.

Wraz z ubgradem działo gdzieje się mniej, mamy też limitowane kierowane rakiety, klasyczne zdrówko (dziwne to :D) i pancerz.

Zbieramy też jakieś gwiazdki :( nie wiem na co, i polepszenie szypkosći naszej latajki (Nie widzę różnic poza większa prędnośćią na zegrach)

Gra nie ma Multiplayera a szkoda fajnie było by walczyć z kolegą przez neta.

BONUS

USTRZEL ORŁA(Tzn Szczura)

W Misji Treningowej i paru innych misjach Jednym z przyciwników jest....wodolot ale to nie taki zwykły wodolot :P otóż on ma polskie oznaczenia oto screen

szczury.png

Na naszej drodze powietrznej też przeszkada słynny F14 z Topguna czy UH1 Huey z ery wojny wietnamskiej.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...