Jump to content

Moja Tura!

  • entries
    143
  • comments
    1,886
  • views
    78,084

Wszystkich nas trafi szlag... Prędzej, czy później


Turambar

317 views

 Share

Ludzie bardzo nie chcą rozstawać się z życiem, a nasze kochane media ich w tym utwierdzają. Weźmy chociażby ostatnie wydarzenia w Japonii - główny motyw w mediach to ostatnio awaria w elektrowni i grożący nam rzekomo nuklearny Armageddon. No i co z tego? Boją się śmierci? Przecież śmierć doprowadzi do spotkania z Bozią, a każdy wierzący by tego chciał? Jak nie umrzemy od tego, to nas co innego wykończy. Nie rozumiem tego całego rabanu. Tym bardziej, że ludzkość jest nastawiona autodestrukcyjne i ludzie się w końcu wykończą. Parę bombek tam, wytniemy wszystkie drzewa, zalejemy ziemię betonem, wytłuczemy połowę zwierzątek to i na nas przyjdzie pora. A karaluchy i szczury i tak nas przeżyją. Planeta się odbuduje i wszyscy będą szczęśliwi... No może poza homo sapiensami. Tym bardziej, jeśli okaże się, że Boga tak naprawdę nie ma... ;) A jeśli jest, to ludzie będą zadowoleni, że połączyli się ze swoim Stwórcą (stwórcami?).

Od tego siedzenia na wieży zebrało mi się na filozofowanie...

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Niestety żadnej katastrofy nie będzie ......... . ale w sumie co niektórzy zarobią na pseudo katastrofie z roku 2012 lub średni udany pewnych rzeczy u japończyków + .

Link to comment

A ja mam nadzieję, że koniec świata będzie jednak przed EURO. Bo blamaż się nam panowie szykuje :].

Dobra, ok. Właśnie próbuje kupić parę biletów. Jak się nie uda, to niech będzie ta katastrofa. Jak się uda, to na grudzień proszę o armagedon :P. Byle przed świętami...

PS.

Tak, chcę oszczędzić na prezentach :P.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...