Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,989

Mountain Dew Adrenaline - recęzja +18


SanchoPansa

2,119 views

 Share

Maountain Dew Adrenalina to picie, które jest w puszcze, które smakuje tak jak tiger, black dragon, be power z biedronki i inne, tylko trochę inaczej. Zapraszam do recęzji!

14260009325.jpg

Uwaga na cyngiel!

Napój ten służy do picia, a puszka ma ekonomiczny kształt co sprawia że dobże leży w dłoniach.

Puszke otwiera się z góry, co poczontkowo może wprowadzi niedoświadczonych w błąd. Mi przy otwieraniu urwał się cyngiel i wpadł do środka, przez co czułem się niedobrze podczas picia, bojąc się nagłeś śmierci poprzez zadławienie.

adrenaline-adrenaline-mountain-dew-d9999

Puszka ma dobry wygląd, ale średni smak.

Po otwarciu puszki jest możliwośc napicia się. Nic nie soji na przeszkodzie żeby picie przelac do szklanki i z niej pic. Napój jest średni w smaku i średnio mi smakował. W składzie jest żeń-szeń, czyli gatunek reliktowej byliny z rodziny araliowatych i chyba przez niego mi średnio smakowało.

adrenaline-adrenaline-mountain-dew-d9999

Niestety z piciem, po wypiciu nic już nie można zrobic...

Puszka jest fajnie zaprojektowana, przez napisy przechodzi fajny laserowy czerwony promień. Czcionka jest wyraźna i czytelna, informacje o składzie nie wiem czy są prawdziwe bo nie mam takiej wiedzy.

Końcowa ocenia nie może by wysoka przez cyngiel i średni smak, dlatego nie polecam pic wam tego picia, chyba, że spróbujecie i wam zasmakuje to możecie to napijac litrami. minus to też cena, za 2.99 ide do biedronki i kupuje 100 litrów innego picia, albo pół kilo cukru!

Ocean: 6.23/15

Jako że na puszce napisane jest "napój przeznaczony jest dla osóp dorosłych', nieletni są proszeni o nie czytanie tego tekstu!

 Share

8 Comments


Recommended Comments

tego mi wlasnie w zyciu brakowalo. dobrej ręcęzji. dobrze, ze w koncu ja napisaes bo studia mnie prawie zabily. ide sie napic picia. proponuje abys zrecęzował ten napój kubicy enżyn. pozdro

Link to comment

Ogłaszam wszem i wobec, że czekolada zdrożeje nawet do 400% :D Cukier też... jednak nie w takim stopniu. :trollface: Jest to chyba spowodowane brakiem dostaw kakao, bo się ludzie ciemnej karnacji na nas wkurzyli i powiedzieli, że więcej nam nie dadzą... A ja tak lubie Nesquika :C

PS. Pewnie sami się teraz napychają obżartuchy!

Link to comment

a ja lubiem adrenalina bo daje mocnego kopa w dópe i po nim moge noł-lajfic całom noc bes strahu że usne. jego smak też mi smakuje chociasz puszka już nie bo imo nie lerzy w dłoni tak jak pószka retbullla albo bótelka tajgera blak, kturom projektowali w porsze. pićku całkiem spoko ale wole tajgera.

7,(3)/14,54

Link to comment

A ja tam pjam Monzdera czy jak to siem nazywa. Takie pićku co niedafno w norwegi było zakazane,, i tylkow szfecji kupidź moszna było. Ale to zelegizowali i moszna se wypici, ale strasznię drogą jest, kolo 40 koron norfeskich, czyli 20 złótych. Fajnę jest to pićku, troszkem jak szczoszki mamóta kture z dźadkiem pijaliźmy, ale topre.

---------------------------------------------------------------------------------

Napój ten służy do picia, a puszka ma ekonomiczny kształt co sprawia że dobże leży w dłoniach.

Puszke otwiera się z góry, co poczontkowo może wprowadzi niedoświadczonych w błąd.

Leżę i kwiczę, kwintesencja absurdu! :D

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...