Jump to content

Szuflada

  • entries
    459
  • comments
    3,134
  • views
    215,583

Pan z kratką zamiast części twarzy


Drangir

448 views

 Share

No i okręt, cóż...

Brak wpisów jest spowodowany brakiem materiałów. Hrmf. Twarzulec dokończony dziś

scanimage002r.jpg

Ach, mimo braku w moim kajeciku znajdują się rzeczy o których nie mam pojęcia.

okret.jpg

Kolega to znalazł, przeglądając wspomniany kajecik. Kiedy ja to rysuję...?

PS: Na rantujący wpis mam pomysł(też o rysowaniu), ale nie chce mi sie wykonać własnej części rysum. Gdzie ja posiałem Okrutnych Rzymian, są mi potrzebni...

 Share

25 Comments


Recommended Comments

Na razie nie wiążę żadnych przyszłości, teraźniejszość mi ucieka. Swoją drogą, przez całą Szufladę na to czekałem, a tu w końcu ktoś zauważył :D

Swoją drogą... masa marnych artystów/wyrobników zarabia nieźle, a taki Van Gogh umarł w nędzy. Czyli jednak mnie komplementujesz. Zdecyduj się...

Link to comment

Na pewno w kręgu swojej rodziny jesteś porównywany do Bruegel'a. Moja ciocia też mi mówiła zawsze, że ładnie tańczę, a jak poszedłem z dziewczyną na tańce to publika wyśmiała mój ruch taneczny...

Link to comment

Nie mam pojęcia co ma do tego moja rodzina. Faaakt, słyszę dużo dobrego o moich dziełkach, ale nie przywiązuję do nich wagi, i powoli dłubię. Za wiążące opinie uważam tylko te, pochodzące od osób które w tym siedzą. Przez ponad 1.5 roku istnienia Szuflady dokonałem ogromnego postępu (Oczy mi krwawią kiedy patrzę na prace sprzed roku, tak jak tobie patrząc na aktualne? Pewnie tak), ale nie mam zamiaru przestawać. Świadomą decyzją było założenie milutkiego, cieplutkiego blogaska, takiej mojej nie galeryjki a właśnie szuflady. Galeryjkę założę kiedy, hmm, uznam swój poziom za ... zadowalający.

<Tutaj wstaw celną złośliwość ile czasu mi to zajmie>

... ale nie mam zamiar przestawać. Zbyt dużą przyjemność mi to sprawia. :) A jak oczy krwawią to albo nie klikaj, albo pisz komcia, albo radź, albo... idź. Hmm.

Link to comment

Pewnie zanim założysz galerię, ludzie skolonizują Marsa.

A jak często rysujesz? Na formacie A4 tylko? Moim zdaniem rysunek z "martwą naturą" prezentowałby się o wiele lepiej, gdybyś rysował przedmioty stosując konstrukcje. Bawisz się w takie rzeczy?

Link to comment
Pewnie zanim założysz galerię ludzie skolonizują Marsa.

:D

Co do drugiej kwestii, rysunek wrażeniowy polega jednak na czymś innym. Tzn. w szkicu była odrobina tego, ale później tylko wrażenie, i o to chodziło w ćwiczeniu. 95% prac z Szuflady to mazy w zeszycie A5, robione na przystosowanych do tego lekcjach, jak polski czy PP ;) Martwa natura(I miasto z odnośnika) to A3, ale żeby przysiąść nad czymś w domu, na spokojnie, to mi się ostatnio nie udaje :/ Ostatnią taką pracą było... oszfak, starożytny już karnifeks, na A4.

PS: Pan kratkotwarzowy to z 1/8 takiej kartki xP

Link to comment

Ja studiuję architekturę, rysunek na moim kierunku jest bardzo ważny, zarówno szkice, jak i bardziej "konstrukcyjne" prace. Jakbyś chciał, albo miał jakieś pytania to się nie wstydź ;)

Nie chodzi o to, że jestem [beeep]isty i będę ci doradzał, ale chętnie podzielę się z tobą wiedzą z zajęc. Sam jestem początkujący, jeżeli chodzi o naprawdę poważne rysowanie. Będę ci kibicował!

Link to comment

Jestem otwarty na rady, jak widzisz jakieś ewidentne Zła w danej pracy możesz wytknąć, raczej się nie obrażę ;) Tych prac, które uznaje za naprawdę dobre jest na tym blogu malutko(Z pamięci to ... dwie, cztery?), ale szkolnych szkicyków zamieszczać nie przestanę. Boooo tak.

PS: A czemuż wydźwięk twojego pierwszego komentarza tak bardzo się różni od ostatniego? Zadziwiające w internetach.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...