Jump to content
  • entries
    86
  • comments
    185
  • views
    28,716

WWE All Stars - zapowiedź


LordTyrranoos

389 views

 Share

wwealstarstop.jpg

Zabijcie mnie, ale kocham amerykański wrestling. I mimo że nie należy on do najbardziej konkurencyjnych ?sportów?, widowiskowość walk i oprawa gal elektryzują i przyciągają do telewizorów miliony fanów. Niewątpliwie jest to również świetny materiał dla producentów elektronicznej rozrywki. Dotychczas ze światem profesjonalnych zapasów posiadacze konsol mogli się zapoznawać głównie poprzez serię Smackdown vs. Raw, której ostatnie wydania prezentowały podejście do tematu bliższe realizmowi. Zainteresowanych tą bardziej zręcznościową odsłoną wirtualnego wrestlingu zaciekawić powinno WWE All Stars ? w tym momencie mogę powiedzieć, że lepszej bijatyki na wspólne posiedzenia z kumplami raczej nie będzie.

Najwspanialsze walki, które nie miały miejsca... aż do teraz!

WWE All Stars będzie dość konkretnym odejściem od standardu i, rzekłbym, normalności. Oto bowiem THQ przygotowuje grę, w której totalnie arcade?owej mechanice rozgrywki towarzyszą nierealne, ale absolutnie cieszące oczy ewolucje. Nawet prawdziwi giganci, mierzący ponad 215 centymetrów wzrostu i ważący powyżej dwustu kilogramów bez przeszkód są podnoszeni, podrzucani, obracani i wyrzucani poza ring. Całość to zatem soczyste i efektowne mordobicie, ale toczone w zauważalnie szybszym tempie i bardziej luźnej atmosferze, niż w rzeczonej wcześniej serii.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Ja wrestling oglądam w wolnych chwilach (na pulsie po 0:00 :tongue:), bo wiadomo co to właściwie jest. Mam też WWE RAW Ultimate Impact i jako tako mi się podobało ale to może być fajne.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...