Jump to content
  • entries
    38
  • comments
    169
  • views
    46,068

Ludzie i ludziska czyli kupowanie konta steam


DanteSynSpardy

4,700 views

 Share

Coś co jest za darmo to i tak ludzie często kupują. Co to może być? Oczywiście konta steam. Każdy sobie myśli że na tym koncie jest counter strike i za parę minut będzie grał w pełni legalnie. No niestety ale na takich "promocjach" można się nieźle przejechać.

http://allegro.pl/konto-steam-do-counter-s...1488131590.html

Ludzie patrzą na tytuł a resztę mają gdzieś. Fakt, początek a raczej tytuł jest ładnie napisany. "Konto STEAM do Counter Strike CS 1.6 | SMS" no i w tym przypadku każdy zobaczył CS 1.6 i już był uradowany że frajer sprzedaje za 2 zł konto z grą. A jest napisane "Wpisując własny klucz CS 1.6 lub innej gry masz możliwość gry z innymi użytkownikami." i na samym końcu "KONTA STEAM SĄ WŁASNOŚCIĄ FIRMY VALVE. NA NINIEJSZEJ AUKCJI SPRZEDAWANA JEST USŁUGA ZAŁOŻENIA KONTA."

Później ludzie się wkurzają że ktoś ich zrobił w brzydkiego pana, a tak naprawdę to przez własną głupotę dali się zrobić w balona.

Jak dla mnie ten sprzedający to taki cwaniak. No ale że są tacy, którzy dają się nabrać na takie coś to w końcu nie jego wina.

I jaki z tego morał?

A taki że w życiu trzeba wszystko dokładnie czytać bo na każdym kroku chcą Cie zrobić w bambuko.

PS. Ludzie jakie muszą mieć zdziwko że na ich koncie nic niema. Coś w tym jest że Polak zawsze mądry po szkodzie. Trzeba uważać.

PSS. Ciekawe czy to jest legalne takie sprzedawanie kont. W końcu Valve za to nie bierze nic a ktoś inny sprzedaje. Pewnie w umowie użytkownika coś o tym pisze.

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Zobaczcie ile osób kupiło to konta za 2 zł...To po prostu śmieszne, jak inni żerują na ludzkiej nieuważności. Co do legalności: nie wiem czy tak jest, ale wg. mnie jest to nielegalne. Przecież sprzedają darmowe konto, gdyby Valve się do tego dobrało to goście mieliby niezły problem.

Link to comment

mój poprzedni wpis był o tym :)

PSS. Ciekawe czy to jest legalne takie sprzedawanie kont. W końcu Valve za to nie bierze nic a ktoś inny sprzedaje. Pewnie w umowie użytkownika coś o tym pisze.

Oczywiście, że jest legalne. W umowie licencyjnej, gdy zakładasz konto na STEAM jest napisane, że sprzedaż kont jest zabroniona, ale Valve przecież nie ustanawia polskiego prawa. Ewentualnie Valve mogłoby pozwać takich cwaniaków za złamanie umowy licencyjnej, ale w grę wchodzą raczej za małe kwoty, żeby sobie tym głowę zawracali.

Link to comment

Według mnie wszystko jest w 100% legalne, bo gość sprzedaje USŁUGĘ założenia konta, a nie samo konto, więc prawdopodobnie nie łamie nawet umowy licencyjnej!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...