Jump to content
  • entries
    98
  • comments
    166
  • views
    46,732

Trochę wyściwgowych maszyn w Genewie...


Darth7Vader

304 views

 Share

Przy okazji tegorocznych samochodowych targów w Genewie, gdzie pokazano wiele fajnych i ciekawych samochodów, nowych modeli znanych mark, pełnej palety ekologicznych aut - wiadomo, hybrydowe (benzyna + elektryka albo benzyna + wodór) i tych elektrycznych, itd.,... Znalazło się też miejsce na te ciekawsze (jak dla mnie) maszyny - czyli wszystko związane z F1 i nie tylko...

Na pierwszy ogień leci nowy Peugeot - nr 908. Prawdopodobnie jest to nowy model na tegoroczny 24-godzinny wyścig w LeMans (no a gdzie indziej miałby się sprawdzić? wink_prosty.gif). Czyżby znaczek "Hybrid" oznaczał fakt, że to Peugeot będzie pierwszym teamem w LeMans Series, który postawi na moc i ekologię? Zobaczymy... Oto on:

022_medium.jpg

008_medium.jpg

039_medium.jpg

093_medium.jpg

077_medium.jpg

A tutaj, galeria kasków kierowców wyścigowych (min. tegoroczny kask Kubicy, Pietrowa, i chyba ten taki ciemno-zielony to jest kask któregoś z kierowcy Teamu Lotus):

066_medium.jpg

067_medium.jpg

068_medium.jpg

069_medium.jpg

Lotus-Renault GP nie chciał pokazywać przedtem Swej jednostki napędowej. Teraz już tak (no i oczywiście jest to równocześnie jednostka napędowa w tegorocznych Red-Bullach i zielono-żółtych bolidach Teamu Lotus - ciekaw jestem, która z tych trzech jednostek będzie się najlepiej spisywała - zwłaszcza będę się przypatrywał tym w LRGP i RBR-rze):

019_medium.jpg

033_medium.jpg

053_medium.jpg

096_medium.jpg

102_medium.jpg

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...