Jump to content
  • entries
    86
  • comments
    185
  • views
    28,712

Painkiller: Redemption - pierwsza recenzja w Polsce


LordTyrranoos

476 views

 Share

painkillerredemption4b6.jpg


Być może pamiętacie jeszcze, jak na początku stycznia ubiegłego roku temu totalnie zbeształem na łamach naszego serwisu grę Painkiller: Resurrection. Uznałem ją nawet za jedną z najgorszych produkcji roku 2009 i życzyłem sobie, by więcej takich ?potworków? z nazwą kultowego, oldskulowego FPS-a nie gościło na moim dysku twardym. Jakiś czas temu dotarły do mnie informacje na temat tworzonego ?przez fanów, dla fanów? Painkiller: Redemption. Serce się radowało, rozum jednak podpowiadał, że wyjdzie jak zwykle...

I wyszło jak zwykle...
 Share

7 Comments


Recommended Comments

Ten painkiler nie jest zły tylko trzeba poczekać na łatki i nowe patchy (nowe łatki i patchy do tej gry ponoć dodają więcej plansz,nowe bronie i oczywiście monstra) mam nadzieje że ten nowe potwory nie będą tak oklepane jak w overdose.

Tylko czy nie lepiej było poczekać z wydaniem i zamieścić to wszystko od razu w grze? Na razie Redemption nie jest atrakcyjne, po prostu wrzucono istniejące już elementy do jednej gry i wypuszczono to jako kontynuację oficjalną -_-

Link to comment

Spokojnie spokojnie. Dajcie czasu a zobaczycie że te darmowe DLC to nie obiecanki cacanki jak w przypadku Resurrection. Weźcie pod uwagę ze tę gre robią amatorzy :) A i już zrobiliśmy lepszy tytuł niż Resurrection przez realną firmę Developerską. Liczę że uda nam się dodać ten jakże słynny COOP i multi jako darmowe DLC. Do tego jednak potrzebujemy czasu. Chcemy mieć pewność że nie będzie to tak samo działało jak w przypadku Resurrection za 60 zeli. PS. To nie skok na kasę. Wydanie gry w taki sposób dało nam pewność że nie będzie problemów prawnych z Jowoodem a takto mamy wynegocjowaną najniższą cenę rynkową w sprzedaży i pełną swobodę w kreowaniu gry. Jeżeli ktoś coś potrafi, zapraszamy do pomocy. Chcemy pokazać że prawdziwi fani nie odstąpią od tej serii na dobre i na złe. To co na razie wydaliśmy to fundament. Pozdro.

Link to comment

Faktem jest, że gra nie ma tak żałosnych błędów, jak miało Resurrection (pamiętam to spawnowanie jeden na drugim, albo taki spawn, który blokował stworka...), toteż Redemption dostało ode mnie wyższą ocenę niż dzieło Austriaków. Z drugiej strony jak można ocenić wyżej grę, której każdy element już widzieliśmy wcześniej? Kooperacja może być ciekawa, to będzie w końcu coś nowego, ale mam duże wątpliwości, czy znajdzie się wielu chętnych do wspólnej zabawy.

Problem polega też na tym, że od Overdose'a można zauważyć tendencję spadkową serii i czy czasem nie nadszedł czas na pozostawienie Painkillera? Dam sobie uciąć kciuk, że nic z nazwą "Painkiller" nie zrobi takiego szumu, jak oryginał.

PS Tak, ja potrafię - narzekać i wytykać ;) Przydam się? ;>

Link to comment

xD. Jak się uda to może was zaskoczymy pewną informacja ale na razie na to za wczesnie. Chodzi o to że pokazaliśmy że prawdziwi fani/ amatorzy potrafią zrobić lepszego PK niż Resurrection. (60 zeli do dziś żałuje tej kasy). Wiadomo jak na nasze możliwości to narazie nie wiele... sporo typowo modowych rzeczy w grze jest. Ale z czasem to zacznie nabierać rumieńców. W końcu CS do Half Lifa też zaczynał jako mod fanowski a grafiki nie miał nowej tylko zmodyfikowany multi :>. Nie wiem ile nam to zajmie i czy się uda ale na razie cel mamy obrany. Spróbować naprawić i usprawnić multi + COOP. Nic nie obiecujemy ale jak narazię już pokazaliśmy że potrafimy stworzyć grę bez bugów i crashy takich jak Resurrection nas uraczył. :D. Do oceny nie mam żadnych zastrzeżeń. Cieszę się że przebiliśmy nawet o te 2.5 punkta Resurrection. Cieszyłbym się nawet z trójki, bo i tak było by wiadomo że amatorzy zawstydzili Homegrown :).

Link to comment

Resurrection zapewne sam z siebie bym nie kupił, no ale skoro przyszedł egzemplarz testowy i skoro z serią jestem za pan brat, wziąłem, przeszedłem, zgnoiłem i wystawiłem "trójkę". Ehh...

Czyżby chodziło może o pudełkową wersję? ;>

Link to comment

Ja kupiłem i żałuję tych 60 zeli. To był jeden z tych powodów dla którego fani powstali w pospolitym ruszeniu. Wiadomo... amatorzy ale wyszło lepiej jak Resurrection a to już sukces. Mamy nadzieję że i multi uda nam się naprawić z coopem i dodać.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...