Jump to content
  • entries
    53
  • comments
    207
  • views
    24,577

Niebezpieczne związki


the Mon

394 views

 Share

Dziś zaskoczył mnie serwis internetowy YouTube. Od dłuższego czasu na youtubie, po zalogowaniu się, oczekiwano ode mnie powiązania konta youtube i google. Omijałem to z pewnego, dość prostego, powodu - nie zamierzam niczego wiązać. Dziś natomiast, nie dano mi możliwości pominięcia tego wkurzającego etapu. Po zalogowaniu muszę przypisać konto na youtubie do konta na google.

Nie wiem jak wy, ale ja muszę się zastanowić nad usunięciem swojego konta na youtubie; gdyż zmiany, które zachodzą na tym serwisie coraz bardziej mnie denerwują - nowy wygląd, blokowanie filmów, powiązanie konta z google...

Co gorsza, podejrzewam iż coraz więcej stron będzie oczekiwało powiązania jednego konta z drugim; także już niedługo będziesz mógł dostawać informację na komórkę o tym, co robią twoi znajomi z nk lub facebooka. Z całą pewnością informacja o tym że Jacek G. z Warszawy osiągnął wynik 3254 punktów w jakiejś grze na którymś z portali społecznościowych przyda się podczas lekcji lub prowadzenia samochodu.

Sorry za troszkę nieskładny wpis, ale rzadko piszę coś na poważnie i bez przygotowania.

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Zakładasz fejkowego maila na wszystkie jednorazowe sprawy, przy których serwisu typu 10minutemail albo bugmenot wysiadają. I całe Internety są Twoje.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...