Jump to content

GrAwEk

  • entries
    71
  • comments
    361
  • views
    30,856

Risen- Wasze opinie.


grawek

220 views

 Share

Napiszcie mi kilka opinii o Risenie. Sciągłem se demo i wydaje mi się... takie liniowe i trochę nudne. Jak jest z pełną wersją tejże gry :icon_question:

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Grałem w demo i dla mnie też było liniowe, lecz pełna wersja rozwija skrzydła, bo masz masę wątków, a nawet sam nie masz pewności, którego wykonanie posunie fabułę do przodu :).

Link to comment

Moje zdanie znasz - Risen = dobra gra (a na pewno lepsza od TW2 i Arcanii). Ale jeśli demo ci się nie podoba to i zapewne, pełna gra ci się nie spodoba. Mnie do zakupu przekonała właśnie wersja demo, wcześniej nigdy bym nie pomyślał, że kupię grę od PB w dniu premiery, cóż ostatecznie nie zawiodłem się (no ale ja mam to dziwne szczęście wiedzieć już przed kupnem gry czy mi się spodoba, z racji czego jeszcze nigdy nie byłem zawiedziony pozycją, którą zakupiłem :D).

A i w kwestii liniowości: początek, który jest w demie, jest dość liniowy (prolog w końcu), w pełnej wersji w pierwszym rozdziale (najdłuższym - właściwie połowa rozgrywki) gra jest mocno nieliniowa, niestety im dalszy rozdział tym robi się coraz bardziej liniowo. A ostatni rozdział (czwarty) to niestety głównie samo bieganie po grobowcach i walka.

Co do poziomu trudności - nie zgodzę się na pewno z tym, że jest przegięty - owszem nie jest łatwo (grając na normalnym), ale jak się uważa co się atakuje (na początku nawet dzik stanowi problem) i dobrze "wyczuje się" walkę to nie ma specjalnych problemów... oczywiście do czasu pierwszych spotkań z elitarnymi wojownikami jaszczuroludzi - jak trzeba walczyć z dwoma takimi naraz to robi się gorąco.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...