Jump to content
  • entries
    7
  • comments
    23
  • views
    8,792

"Assassin's Creed: Brotherhood Limited Codex Edition" baaardzo limitowana?


Makintosh

1,094 views

 Share

Assassins-Creed-Brotherhood-Review.jpg


Niestety dobrych wiadomości nie będzie...

Zgodnie z wiadomością od Pani Ani "akne" Stanulewicz dowiadujemy się iż osoby, które zamówiły swoją kopię Assassin's Creed: Brotherhood Codex Edition na gram.pl w 99% nie otrzymają jej. Powód? Producent [ubiSoft, przyp. autor] przesłał informację o wielkości nakładu w Polsce. Dla osób zamawiających w sklepie gram.pl starczyło wyłącznie dla tych, którzy zmówili grę... 22/07/2010... Poniżej dokładna treść wiadomości.

A o to ja z najnowszymi wieściami. Znam już ilość polskiego wydania Limited Codex, jaką dostaniemy. Wystarczy go nam tylko dla osób, które złożyły zamówienia w pierwszym dniu odpalenia pre-ordera (22.07.2010) [no comments, przyczyna musi być ważka takiego ograniczenia nakładu, nie będę płakać i przeklinać, bo to niczego nie zmieni] Do tego cena wzrasta do 169,90 (obecna cena sugerowana to 179,90, kiedy uruchamialiśmy pre-order wynosiła 159,90, czyli u nas była oferowana po 149,90 zł).
Good news: oprócz zwykłej edycji będziemy mieć w ofercie wydanie nieco rozszerzone (nie tzw. Auditore, ale jeszcze inne), czekam na szczegóły odnośnie tego wydania, aby zaoferować je osobom, dla których nie wystarczy Limited Codex.
Czyli do końca tego tygodnia wszystkie osoby, które zamówiły u nas Limited Codex dostaną informację o szansie realizacji zamówienia/substytucie/itd.


Jedyną dobrą informacją jest to, że gram.pl szanuje siebie, jak i swoich klientów, i zaproponuje substytut dla Assassin's Creed: Brotherhood Codex Edition. Na razie więcej informacji brak jednakże współczuję wszystkim, którzy nie otrzymają swojego Assassin's Creed: Brotherhood Codex Edition i gratuluję redaktorom CD-Action, że pomimo wielu apelów nie zainteresowali się tą sprawą, a UbiSoftowi gratuluję tego, że nadwyrężyli zaufanie wielu graczy...
 Share

10 Comments


Recommended Comments

@marcin27pl:

Nie, nie obrażę się - jednak na przyszłość informuj przed wysłaniem...

Jeżeli mógłbyś prosiłbym o podesłanie mi, w prywatnej wiadomości, treści tegoż maila i ew. odpowiedzi Empik.com.

Dzięki, Pozdrawiam...

Link to comment

@Makintosh Sorry ale pomyślałem o tym jak wysłałem dopiero, treści nie mam bo wysłałem przez kontakt na empik.com ale chyba mi przyjdzie razem z odpowiedzią na mail i oczywiście ci wyśle.

Link to comment

Kolejny facepalm Ubisoftu. :angry: Ja zamówiłem(na empik.com) dopiero w połowie października(bo w dniu ogłoszenia byłem na wakacjach a potem zapomniałem), ale widzę, że niektóre osoby muszą być bardziej wnerwione szczególnie jak zamówiły dużo wcześniej.

Link to comment

Uff, a ja właśnie zastanawiałem się przed zamówieniem z czego by tu zamówić z gram.pl czy GryOnline. Wybrałem GryOnline. Swoją drogą do czego to doszło, żeby zabrakło gry i tylko ci co zamówili ją 7 miesięcy temu ją dostaną. Jakbym wtedy (październik 2010) zamówił z gram.pl to bym się wkurzył. Wyrazy współczucia.

Link to comment

Żeby nie było - na wszystkich serwisach/w sklepach jest to samo ponieważ sklepy otrzymują informację o ilości towaru, który otrzymają jak również ilość towaru przeznaczonego NA KRAJ (taka była procedura, możliwe, ze uległa drobnym zmianom)... Przyjaciel, który zamówił w empiku dostał info, że nie dostanie, tak samo inny z moich kolegów - on zamawiał na gry.on-line - i też nie otrzyma zamówienia...

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...