Jump to content

Dragon's Den

  • entries
    44
  • comments
    396
  • views
    29,162

KONKURS Onezine.pl - do wygrania trzy egzemplarze Magicki


Guest

454 views

 Share

Onezine.pl i Paradox Interactive organizują konkurs, w którym możecie wygrać jeden z trzech egzemplarzy gry RPG - Magicka.

Co trzeba zrobić? Niewiele. Wystarczy polubić profil Onezine.pl na Facebooku. Proste? Proste... A jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse możecie w mailu do redakcji zawrzeć screen, w którym proponujecie stronę znajomym lub zamieście listę użytkowników, które dzięki Wam polubiły Onezine.pl.

Więcej szczegółów oczywiście na Onezine.pl ;)

 Share

26 Comments


Recommended CommentsEch... Mistrzu nie wiem :( Nie mam kompletnie czasu teraz na pisanie, a o braku weny twórczej już nie wspomnę :( W każdym razie blog zawieszony nie jest i wciąż działa i jak uda mi się wyrzeźbić jakiś tekst, to natychmiast opublikuję, ale na razie... Nie da rady po prostu ;)

Link to comment

Ostatnio przeżywa brak weny twórczej, poza tym długo już nie mam z nim kontaktu... Nie wiem, jak to będzie... W każdym razie ja niedługo mam zamiar rozpocząć pracę nad przynajmniej dwoma recenzjami. Nie wiem, kiedy one się pojawią, ale nastąpi to wkrótce ;)

Link to comment

Będzie wpis ^^ Dzisiaj rozpoczynam prace nad recenzją. Pojawi się ona najwcześniej w niedzielę, a najpóźniej we wtorek, bądź środę ;) Czemu tak długo? Ponieważ zamierzam napisać trochę dłuższy tekst niż pisałem dotychczas ;) Cierpliwości ;)

Link to comment

Niet. Zrezygnowałem z powodu braku czasu na pisanie. Przychodziłem ze szkoły, to nawet mi się myśleć nie chciało, nie mówiąc już o wyszukiwaniu jakiegoś tematu na newsa i jeśli miałem informacje po angielsku, to trzeba było je tłumaczyć. Nie, chyba jeszcze na to za wcześnie. Może kiedyś...

I BTW. Reckę planuję opublikować w poniedziałek, najpóźniej we wtorek, a jak się uda, to może jeszcze jutro będzie, ale wątpię ;)

Link to comment

Na 85% tak. W ostateczności już w poniedziałek, ale to już najpóźniej, bo recka już prawie gotowa jest. Jeszcze tylko parę zdań, podsumowanie, ocena i gameplay ;)

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...