Jump to content
  • entries
    3
  • comment
    1
  • views
    13,999

Konkurs #2 - pochwal się swoim poświęceniem dla pasji


Pilarrr

243 views

 Share

Ekipa www.giernizon.pl po raz drugi organizuje konkurs, ale zatwierdzenie jego istnienia nastąpi wtedy, kiedy liczba subskrybujących użytkowników na naszym kanale Youtube przekroczy magiczną "trzydziestkę". Wtedy uaktywni się (jakkolwiek dziwnie to brzmi) konkurs, w którym zadanie będzie ujawnienie czeluści swojego prywatnego kąta, a mianowicie - playgroundu (tak, lubię używać tego terminu). Prezentujecie miejsce, w którym gracie (nie będziemy zwracali uwagę na majętność użytkownika, lecz na jego pomysł i wykonanie wystroju lub jakieś specjalne poświęcenie dla gier, np. nieco skrajnie - tapeta wymalowana w motyw z Bayonetty lub mniej skrajnie - figurki z gier poukładane niedaleko telewizora czy monitora) - jest to zarówno biurko z monitorem i komputerem, jak i wygodna kanapa, a na przeciwko niej 60 calowy potwór z poukładanymi wszelkimi możliwymi konsolami obok.

Do wygrania dla autora najlepszego zdjęcia (/zdjęć) będzie gra Dragon Age na PC (co wydaje się dosyć dobrym i aktualnym rozwiązaniem w związku z nadchodzącą premierą "dwójki"), a dla drugiej (według nas) osoby - Mirrors Edge również na PC. Opłaca się? Tak? Więc na co jeszcze czekasz?

 Share

1 Comment


Recommended Comments

W przejawie dobroci powiem, że serwis ma sporo niedoróbek. Poczytajcie o web usability. Na pewno trzeba przemodelować stronę główną, bo jest nie elo strasznie. Wygląda jakby ktoś ją topornie na Word Pressie postawił.

Reklama szpeci paskudnie. Póki co darujcie to sobie, bo i tak macie zbyt małą publikę, żeby cokolwiek zarobić. Przemyślcie układ całości, co by się przydało wywalić, co umieścić gdzie indziej. Jak przedstawiac newsy (teraz niezbyt to zachęca do czytania).

Jest tego sporo więcej wymieniac mi się nie chce. Szkoda pracy redaktorskiej, jesli serwis nie będziezachęcał do korzystania. Tym bardziej, ze konkurencja w tej dziedzinie jest miażdżąca.

Pozdro600

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...