Jump to content

Welcome

  • entries
    4
  • comments
    27
  • views
    9,538

Elo,elo...


Ozyrys

193 views

 Share

Napewno każdy z nas ma kolegów reprezentujących różne subkultury. Moje środowisko do którego zdążyłem przywyknąć to środowisko,jakby to ująć ''ziomalskie''(do którego Ja zdecydowanie niepasuję).Środowisko niezbyt szanowane przez ludzi(bo łysi,bo w dresach,bo muzyka nie taka). Ale to właśnie ludzie z tego środowiska z którymi się wychowałem,nauczyli mie że trzeba przeciwstawiać się wszystkim trudnościom jakie nas spotykają,to kultura oparta na prawdzie,nie tolerująca kłamstwa i nie łamiąca obietnic danych innym,kultura ta ukształtowała mnie i akceptuje moje poglądy,które zdecydowanie różnią się od ich poglądów. A przedewszystkim kultura która zdecydowanie bardziej ceni prawdziwą przyjaźń niż inni ludzie.

Nie mówię tu o tempych górach mięśni myślących tylko o spuszczeniu komuś lania,ale prawdziwych reprezentantach kultury hip-hopowej.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

I ''przyrypać" komuś komu bity ziomka się nie podobają... subkultury nie mają wiele wspólnego z wyznawaniem wartości, wyznawanie wartości jest z reguły kwestią indywidualną człowieka i bez subkultury powinien wiedzieć że należy trzymać się przyjaciół. Subkultura to jedynie zbiór ludzi o podobnych zainteresowaniach, którzy mają problemy z innymi grupami, od takie bolesne szufladkowanie.

Link to comment

Pewnie masz

racje,ale subkultury często ustalają własne zasady,które z czasem

Przechodzą w zasady moralne i w taki właśnie sposób wpływa to na ich moralność ogólną.W wielu przypadkach ma to pozytywne skutki bo ze zwykłego skurczybyka,można stać się skurczybykiem z jakimiś zasadami moralnymi.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...