Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,995

Współczesne dysko


SanchoPansa

540 views

 Share

Ostatnio moje wpisy nie są zbyt częste. Wszystko przez te baby, jednej z nich na imię Sesja, a drugiej... Aneta.

W sobotę byłem. Zazwyczaj trzymam się z daleka od takich miejsc, ale dałem się namówić. Myślałem, że może coś poderwę, tak, jak robią to ponoć moi koledzy. Starannie wystylizowałem włosy, ubrałem się w najlepszy ciuch i poszedłem na dysko.

Więc wchodzę do środka. Głuche dudnienie, które przed chwilą atakowało uszy, zmienia się we wściekły łomot...

Moim oczom ukazuje się zadymiona sala, rozświetlana rozbłyskami reflektorów i wdziękiem nadobnych panien. Z trudem upatruję jedyną wolną "lożę", wygodnie rozsiadam się w niej i wybieram cele. Po chwili zorientowałem się, dlaczego loża była pusta...

W planach jest recęzja na jutro lub pojutrze, a poza tym chciałbym Was zapytać, czy chcecie kontynuacji wyżej napisanego tekstu? Tzn. kolejnej części "Współczesnego dysko" (dwie poprzednie kręcą się gdzieś tu na blogu)? Poza tym jeszcze CPB muszę zacząć, ale mam ferie, więc myślę, że na wszystko znajdzie się czas:)

 Share

10 Comments


Recommended Comments

Popieram kolegę wyżej oraz Darka. :) Piszesz ciekawie i zainteresowała mnie ta historia, mimo iż nie przepadam za tego typu klimatami (wiejskie dyski itp). :trollface:

Dyskoteka była w mieście, ale atmosfera faktycznie - trochę wiejska :trollface:

Link to comment

Wielki Inkwizytor/Wielki Imperator/Wielki Dyrektora Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! od dnia dzisiejszego zaczynając, za swe niezliczone zasługi na rzecz chwalebnego działania Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!, otrzymuje dożywotnią kuronówkę (czyli, że co miesiąc będzie mu wypłacana jedna, nowa kura) i mianowany zostaje Kawalerem Orderu Nieomylnego Szefa!

Nieomylny Szef
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...