Jump to content

My Immortal

  • entries
    5
  • comments
    22
  • views
    7,696

HOMEFRONT ? GAMEPLAY Z TRYBU SINGLE PLAYER - delikatny plagiat Call of Duty?


Guest

130 views

 Share

Homefront to dość ciekawie zapowiadająca się pierwszoosobowa strzelanka, która jak do tej pory zasłynęła głównie z wprowadzenia kontrowersyjnych rozwiązań w sferze multiplayer. Najnowsze wideo odkrywa pierwsze karty trybu dla pojedynczego gracza.

Homefront_3.jpg

Materiał niestety nie zachwyca. Gra na siłę stara się stylizować na Call of Duty ? interfejs wygląda niemal identycznie, a sama rozgrywka zbudowana jest według podobnego schematu. W oczy rzuca się dodatkowo wyjątkowo kiepska sztuczna inteligencja przeciwników i średnia jak na dzisiejsze standardy grafika. Mocną stroną tytułu ma być fabuła. Czy tak rzeczywiście się stanie, przekonamy się już 18 marca, kiedy to gra trafi do polskich sklepów w edycjach przeznaczonych na PC, X360 i PS3.

http://www.youtube.com/watch?v=EcHoVDNtjso...player_embedded

ZAPRASZAM NA http://www.onezine.pl

 Share

5 Comments


Recommended Comments

I znowu niestety dostajemy milczącego bohatera - szczyt lenistwa, żeby się kilku dodatkowych kwestii nie chciało wymyślić i nagrać, a tak znowu dostajemy latającą rękę z bronią zamiast konkretnej postaci.

Dla mnie milczący bohater = duża strata dla wątku fabularnego... ale cóż może jakimś cudem twórcy Homefront'a potrafią dorównać Valve z drugą częścią Half-Life'a i stworzyć fabułę, która jakoś się broni mimo tego że wcielamy się w ducha niemowę.

Link to comment
wyjątkowo kiepska sztuczna inteligencja przeciwników

Na pokazówkach zawsze to tak działa. Ogólnie to Homefront wygląda jak każdy inny FPS. W single zbyt wielkich odkryć być nie może. Mnóstwo skryptów, trochę różnorodności, sztampowa historia. Imo single player do FPS do obecnie tylko i wyłącznie dodatek. Mniej lub bardziej przyjemny. Jeśli multi w HF się nie obroni to gra będzie skazana na porażkę.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...