Jump to content

Moja Tura!

  • entries
    143
  • comments
    1,886
  • views
    78,084

Tórambarad Dór


Turambar

726 views

 Share

Jak zapewne wiecie zostałem zamurowany w wieży. Prawdopodobny sprawca to Kapciowy, albo Kasztaniaki. Właśnie kończę konsumować drugą podeszwę. Mam jeszcze dwie stare gumy do żucia, bawełniane majtasy i ortalionową kurtkę, więc śmierć głodowa mi nie grozi. Zastanawiam się tylko dlaczego te włosy tak wolno rosną. Gdybym miał prześcieradła zejście na dół byłoby o wiele łatwiejsze, a tak trzeba czekać. Może postoję na deszczu to zaczną szybciej się wydłużać?

Znacie jakieś sposoby na porost włosów? A może widzieliście sprawcę tego nieszczęścia? Proszę dzwonić: 0-100-200-300 albo wysłać SMS-a o treści "Kalafior" na numer 567543.

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Właśnie kończę konsumować drugą podeszwę. Mam jeszcze dwie stare gumy do żucia, bawełniane majtasy i ortalionową kurtkę, więc śmierć głodowa mi nie grozi.

hiking-quotes-bear-grylls.jpg

Cheers mate!

Znacie jakieś sposoby na porost włosów?

Wytnij sobie z

różnych miejsc

i przyklej tam, gdzie chcesz!

Link to comment

Nie wiem z czego robisz problem. Skoro wieża jest budowlą nie zadaszoną, a ty masz dostęp do szczytu, to odłupuj cegły i zrzycaj na ziemię. W końcu dojdziesz do gruntu (nie rozbieraj fundamentow, bo nie wyjdziesz z tego dołu, a kamienie będziesz musiał wyrzucać wysoko w pionie) i wtedy lecisz po drabinę i odbudowujesz wieżę, kryjesz się w lesie i patrzysz na zdziwione miny kasztaniaków :D

kasztaniaki.jpg

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...