Jump to content
  • entries
    31
  • comments
    321
  • views
    11,872

Początek roku, czyli premiery najlepszych gier #2


sioka

135 views

 Share

1651417805.jpg

Assassin's Creed Brotherhood

Assassin's Creed Brotherhood (PC) - Kolejna, trzecia już część serii Assassin's Creed. W tej części ponownie wcielimy się w Ezio, gdzie będziemy musieli opiekować się zakonem Asasynów. Do naszej dyspozycji będziemy mieć wielu utalentowanych podwładnych, którym możemy wydawać rozkazy. Największą nowością w tej części jest multiplayer, który jest naprawdę dobry! Możemy wybrać postać i iść na łowy, szukając i zabijając innych graczy, którzy podobnie jak my mają cele, które muszą wypełnić.

simsczasach4454486.jpg

The Sims Średniowiecze

The Sims Średniowiecze - Nowa odsłona The Sims jest dość nietypowa, jest tak ponieważ pierwszy raz nie będzie się rozgrywać w czasach współczesnych. Tym razem przeniesiemy się do tytułowego średniowiecza. Gdzie będziemy opiekować się własnym królestwem! I oczywiście jego mieszkańcami.

legostarwars3clonewars.jpg

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

LEGO Star Wars III: The Clone Wars - Kolejna część "klocków" od kultowego już studia Telltale Games, które stworzyło poprzednie gry z serii LEGO. Tym razem ponownie zagramy w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Po poprzednich częściach, które były parodiami filmów, tym razem twórcy wzieli się za serial animowany pt. "Wojny Klonów" lub jak kto woli "The Clone Wars". A więc wcielimy się w takie postacie jak: Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi czy Yoda. I to co jest najbardziej rozpoznawalne w tej serii, czyli humor, w tej części nie będzie ominięty, ponownie będziemy płakać ze śmiechu, podczas filmików z gry :).

ad1d924f614e5138ef038fd.jpg

Afterfall: InSanity

Afterfall InSanity - Kolejna świetnie zapowiadająca się Polska produkcja. Tym razem polacy idą śladem Bethesdy i tworzą grę z Post-apokaliptycznym światem, który pojawił się m.in. w serii Fallout. Podobnie jak w Fallocie, cała ludność jest zmuszona by schronić się w specialnych bunkrach pod ziemią, aby uniknąć unicestwienia. Wcielimy się w bohatera pamiętającego jak wyglądał świat przed zagładą. A wszystko to będzie hulać na ciągle ładnie wyglądającym silniku Unreal Engine 3.

darksporeposter3.jpg

Darkspore

Darkspore - Darkspore to gra RPG, która ponownie pozwoli nam kierować przeróżnymi stworami, które oczywiście sami stworzymy. Więc ponownie czeka na nas wspaniały edytor, w którym będziemy tworzyć naszę monstra, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia! Możemy stworzyć potwora z jednym okiem lub z kilkunastoma, bez rąk lub z sześcioma dłońmi, możliwości jest o wiele więcej. Edytor był już w poprzedniej części, więc żadnej nowości tu nie ma. Największą nowością jest to że Spore stało się slasherem! Do naszej dyspozycji trawią różne postacie, za pomocą których zniszczymy wszystko na naszej drodze.

shift2unleashed540x304.jpg

Shift 2 Unleashed

Shift 2 Unleashed - Kolejna odsłona znanej serii Need For Speed, a zarazem druga część jednej z najlepszych części w serii. Shift 2 nie będzie się znacząco różnił od "jedynki", bo po co zmieniać coś co jest dobre. A więc ponownie będziemy ścigać się po zamkniętych torach na legalnych imprezach. Największą nowością będą wyścigi rozgrywające się w nocy, podczas, których będziemy musieli być o wiele bardziej ostrożni niż przy "normalnym" wyścigu. Ostrożność będzie ważna ponieważ gdy zbijemy oba światła w samochodzie, będziemy mieć o wiele mniejszą widoczność, więc i o stłuczkę będzie łatwiej. W grze poprawiono także oprawe graficzną m.in. auta i widoki, które będziemy mogli podziwiać podczas jazdy.

heroes6852x480.jpg
Might and Magic Heroes VI

Might and Magic Heroes VI - Niespodziewania i to niedługo przed premierą ujawniono nowy projekt studia Black Hole Games. Nową grą studia okazała się nowa odsłona "Herosów". Szósta już część popularnej serii gier. Opowieść w grze dzieje się 400 lat przed wydarzeniami z poprzedniej części i będzie bardzo epicka, co obiecują twórcy. Gra nie odejdzie od standardu serii i nadal będzie turową strategią fantasy. Przy graniu będziemy mieć wiele okazji by podziwiać piękny i różnorodny świat wykreowany przez grafików, wszystko będzie pokazane w nowoczesnej oprawie graficznej.

PS: Niedługo możecie spodziewać się trzeciej części, w której przeczytacie o jeszcze kilku grach ;)
 Share

9 Comments


Recommended Comments

Afterfall w ogóle wyjdzie w pierwszym półroczu? Wiadomości o tej grze malutko.

Z tej listy zastanowię się tylko nad Shift 2. W Brotherhood miałem już przyjemność grać.

Link to comment
jest tak ponieważ pierwszy raz nie będzie się rozgrywać w czasach współczesnych

Poprawka, w The Sims 3 Kariera doszła umiejętność "Wynalazczość", kiedy zdobyło sie odpowiedni poziom (bodajże 10, czyli maksymalny) można było zbudować Wehikuł Czasu! Ogólnie polegało to na tym, że klikasz na niego i wyskakuje "Przeszłość" albo "Przyszłość" (a gdy w okolicy jest Twój kochanek to nawet "Bara bara w przeszłości/przyszłości z simem..."). Czyli już w trzeciej części można było przenieść sie poza współczesność :trollface:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...