Jump to content

Recenzje

 • entries
  59
 • comments
  193
 • views
  58,284

Okładki - Wygrana Okładka 03/2011


Snorko2

331 views

 Share

Okładka 03.2011 CD-Action  

30 members have voted

 1. 1. Dobra ? :D

  • Tak
   24
  • Nie
   4
  • Nie mam zdania
   2

I tak oto zbliżamy się do końca naszej sondy. Nie wiem kto głosował na DeusEx'a, ale ma farta :D Jedna jedyna osoba miała przeczucie, że to Deus zawita na okładce. Dodatkowo w trzecim przecieku (po długich zmaganiach) wyłoniono Główną Pełną Wersję, każdy już pewnie wie jaka to, ale dla przypomnienia: Braid PL .Oto sam obrazek:

wygranaokadka.jpg

Piszę jeszcze tylko w jednej sprawie, mianowicie frekwencji... Kiedy pierwszy raz zamieściłem sondę głosów było aż 91! Problem tylko taki, że przypadkowo usunąłem wpis i przepadło... No nic "Mądry Polak po szkodzie"... Druga spawa jest taka, że CormaC jest na urlopie i wątpię, że w przyszłych dniach napotkamy Zawartość CDA 03/2011. Smuggler założył TEMAT w którym wszystko pięknie gra. No i trzecia sprawa: Na razie i do Marca ! Liczę na większą frekwencje w sondzie i komentarze. :P

Snorko2

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Spokojnie, wcale nie trzeba płacić. O tym już wielokrotnie pisałem na paru serwisach, jak i również kilku adwokatów - ma się spokojnie 3 miesiące (jeśli nie przyślą na piśmie czy telefonicznie, że masz na odstąpienie 10 dni - jeśli tak, to od tego momentu te 10 dni zaczyna mijać). A dzieci nie mają lub mają ograniczoną zdolność do czynności prawnych, toteż jak bez wiedzy rodziców się zarejestrowało, to umowa jest nieważna. Ryzyk-fizyk, ale dla przedsiębiorcy, nie dla rodziców.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...