Jump to content
  • entries
    43
  • comments
    193
  • views
    39,138

Zamknięte Beta Testy


P_aul

410 views

 Share

Czy w trzy tygodnie da się zrobić grę komputerową? Ostatnio okazało się, że tak, da się i nadal mieć odrobinę życia. Ale niewiele. Do spółki z dwójką innych forumowiczów - jedi7 (programowanie) oraz Rysią (grafika 2D, concept arty) stworzyliśmy w ciągu ok. 20 dni grę. I to nie prototyp jak w przypadku ostatniej superprodukcji - IFO. Tym razem prezentujemy full wersję gry, z możliwością gry z komputerem oraz żywym przeciwnikiem, z grafiką 3D, nawet z interaktywnym tutorialem ;) Jedyne czego nam brakuje to betatestów... a z powodów, które na razie zachowam dla siebie muszą być one wykonane błyskawicznie.

Co to za gra? Moja wariacja na temat Tower Defense, gdzie poza obroną trzeba też atakować. Walka rozgrywa się na dwóch lub trzech liniach, ty i twój przeciwnik wysyłacie przeciwko sobie fale minionów. Do tego tradycyjne w gatunku rozwijalne wieżyczki. Resztę zainteresowanym powinien wyjaśnić tutorial.

Jak zagrać w tą grę nim oficjalnie ujrzy światło dzienne? Jutro wieczorem wrzucimy na stronę internetową wersję z pełną funkcjonalnością i ok. 90% grafiki. Strona będzie zabezpieczona hasłem. Adres jak i hasło uzyskać można pisząc do mnie prywatną wiadomość. Grupka szczęśliwców (raczej spora ;) ) dostanie dane. W zamian proszę o:

- rozegranie kilku do kilkunastu gier

- sprawdzenie różnych ścieżek rozwoju

- przyjrzenie się interfejsowi

- w miarę możliwości zagranie z żywym przeciwnikiem

Następnie wszelkie zauważone bugi, problemy i obserwacje przyślijcie mi w kolejnym PW lub na maila, którego również podam betatesterom. Ksywki najbardziej pomocnych pojawią się creditsach gry, w którą zagrają tysiące osób. I w tym momencie nie przesadzam ;)

 Share

7 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...