Jump to content
  • entries
    4
  • comments
    3
  • views
    9,161

Zapowiedź Bullestorm


media24

194 views

 Share

Zapowiedź Bulletstorm

Świat opanowuje zepsucie, ludzie za nic mają lojalność - byle tylko dotrzeć do celu. Jedną z ofiar popadającego w ruinę życia staje się Grayson Hunt, główny bohater najnowszej gry polskiego studia People Can Fly - Bulletstorm.

Gra osadzona jest w realiach dalekiej przyszłości. Świat na dobre stracił swój dotychczasowy kształt. Realia nie są zbyt sprzyjające, każdy żyje według własnych zasad, bez większej troski o dobro innych. Mieszkańcy planety to głównie mocno rozbudowani postrzeleńcy, którym nadmiar mięśnia przydałoby się zastąpić nieco większą ilością szarych komórek.

Głównego bohatera gry poznajemy w ciekawych okolicznościach. Grayson jest byłym członkiem służby o nazwie Konfederacja, która w XXVI wieku jest partią rządzącą. Nasz bohater odchodzi z jej szeregów ze względu na zdradę, której padł ofiarą. Utrata posady często prowadzi do solidnego upadku. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Po niedługim okresie czasu Grayson ma niewiele wspólnego ze swym pierwotnym wizerunkiem. Obecnie to zapijaczony i żądny zemsty zabijaka. Postanawia na własną rękę dopaść byłego szefa i wskazać mu jego miejsce w szeregu.

Miejsce naszych działań dosłownie powala na kolana. Widoczne są pozostałości dawnego, cywilizowanego świata, które tworzą niezapomniane krajobrazy godne najlepszych światowych producentów. Graficznie Bulletstorm to pierwsza liga. Wspomniane elementy świata posłużą nam jako przedmiot eliminowania napotkanych wrogów, których z pewnością nie zabraknie. Oprócz morderczych kombinacji z użyciem smyczy, wślizgu, kopniaka oraz rzecz jasna broni, będziemy w stanie wbić naszych wrogów w wystające pręty zbrojeniowe lub dać na przekąskę ludożernym roślinom. Teatr naszych działań pozwoli na eksterminację wrogów w dowolny sposób.

Rozgrywka dla pojedynczego gracza zapowiada się wyśmienicie i nie inaczej jest z trybami sieciowymi. Ich główną siłą napędową będzie współpraca graczy, która niekiedy przynosi bardzo ciekawe efekty.

Pozostaje nam czekać na premierę, która odbędzie się już w tym miesiącu. Według wielu Bullestorm może zyskać miano najlepszej gry lutego. Czekamy!

Zapowiedź gry Bulletstorm powstała jako praca na konkurs ?Najlepsza zapowiedź gry Bulletstorm? organizowany przez Sklep Gram.pl

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...