Jump to content
  • entries
    77
  • comments
    231
  • views
    28,366

play station portable


CTRL85

236 views

 Share

Mam możliwość kupienia używaną konsolę psp 200x z 3 miesięczną gwarancją + futerał + ładowarka + gra (do wyboru, bo to serwis) za 350 zł. Czy się opłaca? Wiem że w tym roku ma wyjść "psp 2.0" ale na 100% będzie to poza zasięgiem mojego portfela, więc nie mam co czekać. A żeby nie było nudno: nie mogę się zdecydować, i proszę was o zachęcenie (lub przeciwnie) do kupna.

 Share

7 Comments


Recommended Comments

nie kupuj, szkoda kasy, miałem PSP 3004 i szczerze żałowałem zakupu, sprzedałem po 6 miesiącach; pozbieraj jeszcze trochę pieniędzy, zainwestuj je w coś, by nie leżały bezczynnie (od 500zł w bankach takich jak PKO, BGŻ można zakładać lokaty krótkoterminowe, oprocentowane na 4,5% w skali roku) i wówczas zdobądź coś bardziej ambitnego od PSP, np. NGP, 3DS, Razer Swichblade

Link to comment

Dużo coś głosów negatywnych. Ja polecam PSP, nie zawiodłem się na tej konsolce. Ładna grafika, dużo możliwości i świetne tytuły. Uważam jednak, że najlepszym modelem jest 3000 - zwłaszcza dzięki jasnemu ekranowi (przydaje się gdy grasz na dworze) i wbudowanemu mikrofonowi - można gadać na Skype bez konieczności dokupienia kamerki.

Link to comment

Ja bym nie dzielił skóry na niedźwiedziu i poczekał. NGP zostało dopiero zapowiedziane i po premierze będzie strasznie drogie i dobrych tytułów będzie mało. Ja zrobię pewnie jak z PSP, poczekam aż stanieje i będzie wystarczająca biblioteczka gier do dostania w sklepach i dopiero wtedy przemyślę zakup. A jeśli cena ma być dużym atutem to bierz to PSP :wink:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...