Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    1,022
  • views
    68,479

Rut Lubiczów - Knorr


Lord Hrabula

2,347 views

 Share

Witam ponownie wszystkich amatorów śledzenia niezwykłego życia zwykłych ludzi. Ostatnio było parę słów o zacnym doktorze Lubiczu. Dziś przeskoczymy na inną gałąź Klanu Lubiczów, zwaną Chojnickimi. Nazwisko to pjawia się w rodzinie z powodu jednego osobnika o którym opowiemy sobie więcej.

Rut Lubiczów:

Knorr Chojnicki

0177444.jpg

Stan cywilny: Oficjalnie żonaty z elżunią

Rodzeństwo: Siostra Kamila, byrat Oskar

Zainteresowania: Sztuki walki z uzyciem broni bialej, skoki w bok, zawały serca, seks ze wszystkim co nie ucieka na drzewo a na imie nie ma Elżunia.

Bijografia:

Knorr jest wynalazcą Fixów (stąd Fixy Knorra). Gdy wynalazł już wszystkie smaki, jak w filmiku poniżej...

Youtube Video -> Oryginalne wideo

...został zwerbowany przez agenturę NRD-owskiej Stasi (nie mylić z ciocią Stasią) na wygnaniu. Jego działalność była początkowo bardzo aktywna. Jeszcze przed związaniem się z Elżunią był Prezydentem Polski, jednak był zmuszony zrezygnować, z powodu wielokrotnych zamachów na jego życie przez Jurka Kilera i złota obsranego przez gołębie.

Przeszedł w stan uśpienia. Ustatkował się odchował dzieci, gdy wtem nagle i z nienacka został ponownie przywrócony do służby. Początkowo był niechętny, ale gdy połamano nogi Enduro Bojowi wymiękł. Jego zadanie było proste miał werbować Polki na szparagi do NRD. Knorr bardzo poważnie podszedł do zadania i zgodnie ze swoim moralnym kręgosłupem, uważał iż należy mu się prawo pierwszego łoża. Każdą z kandydatek testował wielokrotnie i odsyłał do Berlina Wschodniego (na fotografi Knorr ze swoim gobelinem).

ANDRZEJ_GRABARCZYK_REPROD_7_MSM_300x250_

Nie podobało to się Elżuni, która też chciała na szparagi i w ramach protestu zaczła się puszczać z Faraonem. Ostatecznie Faraon poszedł do Tybetu, a Knorr w obawie przed syfilisem porzucił werbunek na szparagi. W ramach rekompensaty przysłano mu nastoletnią dziewoję do gier i zabaw (pod przykrywką siostry). Posiadając wystarczające zaplecze w towarze Knorr zaczął wieść idylliczne życie. Sielankę pokrzyżowała Stasia (tym razem ciocia), która postanowaiła wykorzystać zastój u Jerzego i sama przerzucać młode Kazaszki na szparagi do Niemiec. Niestety życie pokazało, że Stanisława przeceniła zdolności swojego lubego Jeremiasza w roli alfonsa, czego efektem była próba odbicia podopiecznej Stasi (cioci) przez Stasi (nrdowską). Przejęcie byłoby udane gdyby nie...

Youtube Video -> Oryginalne wideo

...Knorr, który wybawił rodzinę z opresji. Wątek handlu żywym towarem został niedawno ostatecznie zamknięty, z uwagi na fakt, iz Rysiek z Klanu zaczął sukcesywnie mordować wszystkich zamieszanych w proceder. Knorr obecnie zajmuje się przygotowaniami do wyjazdu do Indii oraz okazjonalnym łapaniem się za pierś w nadziei na kolejny nadchodzący zawał.

Ciekawostki

Siekiera, którą Knorr chciał porąbać deutsche partizanen jest do kupienia w każdym polskim sklepie ogrodniczym. Wystarczy przy kasie powiedzieć hasło "to pewnie Jerzy".

I na zakończenie zwyczjaowo bonus. Tym razem związany z bohaterem poprzedniego odcinka mojego cyklu doktorem kieliszkiem:

 Share

14 Comments


Recommended Comments

Diacon- prawda to, sygnet i całe zamieszanie wokół drzewa genealogicznego rodu powinny zostać wspomniane. BTW teraz kuzyn spod Turku przypomina sygnet na swoich drobiarskich paluchach.

Tur- A czy miałem wyjście? Bałem się sprawdzać :P

SanchoPansa- nie przeceniałbym Ryśka z Klanu. On ma tylko dobry PR,a jego rola ogranicza się do cyngla rodziny Lubiczów. Knorr pretenduje do miana "szarej eminencji" rodu. Kto wie czy to nie on zlecił Rychowi mokrą robotę.

Link to comment

Rysiek jest facetem od mokrej roboty. Oto dowód: 1051237.jpg

W końcu, tylko zakapiory Don Pawła potrafią pić nie wylewając zawartości, gdyś Don Paweł kasy im szczędzi.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...