Jump to content
  • entries
    3
  • comments
    3
  • views
    32,833

Będzie Rekordowo - GRY - Zdrowie


C_Walk

191 views

 Share

Witam,

do wpisu skłoniła mnie ilość ciekawych gier które wychodzą w tym roku, część już zamówiłem i jest tego jak dla mnie dosyć dużo. W zeszłym roku zaciekawiło mnie tylko parę gierek do kupna wybrałem dwie Mafia II i Fallout: New Vegas - pierwszą ze względu na pierwszą część która była wspaniała, drugą troszkę się rozczarowałem ale nie ta tyle by ją sprzedać :), druga gra ze względu na brak morrowindo-oblivioniowato podobnych gierek, tutaj zostałem raczej przytłoczony zadaniami i do tej pory nie skończyłem ze względu na brak czasu na kombinowanie. Więc zeszły rok cienki jak na gry pecetowe jak dla mnie.

W 2010 roku upgredowałem swój komputer o nową kartę graficzną (Gigabyte GTX 460 1gb) i procesor (AMD Phenom II) dzięki czemu pociągnie mam nadzieje jeszcze dwa lata. Kupiłem również sobie Xboxa 360 który jest idealny na szybkie relaksujące gierki niezabierających wiele czasu.

2011 jak już pisałem zapowiada się dla mnie miło po pierwsze z powodu gier na ten czas zamówiłem pre ordery:

- TDU 2 - premiera luty - 123zł - wolność i samochody, szkoda że challengera nie ma :(,

- Wiedźmin 2 - premiera maj - 99zł - jedynka nudna jak psia du*a męczyłem się nią rok, mamnadzieję że dwójka będzie bardziej żywa i różnorodna,

- Duke Nukem Forever - premiera Maj - 129zł - tą grę zamówiłem bardziej z sentymentu, pamiętając o zagrywaniu się z kuzynami i kumplami w Duke-a3d,

- TES:Skyrim - premiera listopad - ?zł - absolutne "muszę to mieć" .

czyli cztery gry na które na prawdę mocno czekałem, największą niespodzianką oczywiście jest DNF, ale również Skyrim na którego trzeba czekać najdłużej (chodzi mi oczywiście o ten rok, bo 12 lat duke-a to ..) ale jest to gra na którą czekam również najmocniej. Przeraziły mnie trochę koszty tego wszystkiego ale wiem że minimum 2 gry spełnią moje oczekiwania :):):) (muszą). Tak więc przedstawia się moja lista na ten rok. Z gier które chciałbym ale nie kupiłem to Dead Space 2 i Crysis 2 - te gry kupę może pod koniec roku, zobaczymy po recenzjach.

Dobra tyle Gier, teraz drugi temat zdrowie - ten rok napawa mnie również optymizmem na tym polu ,ponieważ w końcu coś ruszyło się w przeszczepach więc może i dla mnie znajdzie się nerka :). Dwa dni temu był dzień transplantacji i parę reportaży w telewizji - tylko, jednym słowem nędza. No ale śledząc statystykę na poltransplant.pl mogę być dobrej myśli.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...