Jump to content
  • entries
    2
  • comments
    3
  • views
    2,854

Top 10


Dunhelm97

176 views

 Share

Witam . W swoim blogu chciałbym zademonstrować swoją Topkę gier i przyznać nagrody w różnych kategoriach . Zanim zacznę chcę powiedzieć jeszcze jedno jeżeli spodziewasz się hitów i nowości pokroju Crysis , Call of Duty Black ops . itp . możesz odrazy zakończyć czytanie mój czajnik jeszcze nie ma zdolności odtwarzania takich gier

:tongue:

Żeby łatwiej było czytać i nadać moment niepokoju zaczynam pisanie od najniższego szczebla

10.Plants vs Zombies - Wybór trochę spowodowany brakiem czegoś do wstawienia a trochę przyjaźnią do tej gry tongue_prosty.gif

9.King's Bounty Legenda - Taka trochę " hirołso " podobna i tym zyskała moją sympatie :happy:

8. Darth Messiash - Był w Cda . Zagrałem i zakochałem się w systemie walki . Cudo . Przeciwieństwo Obliviona . Dobra walka ale reszta jakaś taka ...

7.Call of Duty 2 - Czemu ta część ? No bo tylko ta mi wejdzie :laugh: Dobre multi . Dobra fabuła . Dobrze się strzela . Dobra gra :oczko2:

6.Half Life 2 - W 1 nie dane mi było zagrać została 2 . Jako FPS trochę kuleje ale fabuła wciąga jak diabli . Cholernie klimatyczna .

5.Drakesang The river of time - Ciężko było wybrać którą część mam tutaj wstawić padło jednak na 2 w której naprawiono błędy występujące w 1 części . Jeżeli lubisz Baldurs Gate lub/i Icewind Dale polubisz i to :thumbsup:

4.Jagged Alliance 2 - Stara ale jakże dobra gra . Fabuła przenosi nas do Arulco gdzie ludzie są terroryzowani przez dyktatorkę Dedriannę ( dawno grałem więc nie wiem czy dobrze zapisałem :D ) Słaba ? Prawda . Ale to jest nadrobione grywalnością . Walka jest podzielona na tury w której każdy z naszych najemników ma do dyzpozycji określoną liczbę PA Dzięki którym możemy biegać , strzelać , wdrapywać się na dachy . Gra naprawdę warta polecenia .

3.Third Age total war - Co to jest ? Przecież był Szogun , Medieval , Empire , Napoleon i Roma . No tak bo to jest mod . Akcja dzieje się w świecie Sródziemia z Władcy Pierścieni . Lecz nie jest to powód dla którego ta gra wylądowała tak wysoko . Powodem jest to że wróg w końcu się nie gubi . Zapomnij o głupich decyzjach komputera w Medievalu . Tutaj komputer dostosowuje się do twoich taktyk . No i te trolle ... :trollface:

2.Team Forrtress 2 - Dla mnie najlepszy tytuł do swobodnego postrzelania w sieci . Rewelacyjna grywalność , podział na klasy oraz ładna grafika która się nie starzeje to powody dla których ta gra wylądowała aż tutaj .

A zwycięzcą jest ! Oblivion Gra w każdym aspekcie genialna . Fabuła , grafika ( jak na mój czajnik ) ogólnie wszystko przeszedłem wszystkie dodatki , gildie i prawie wszystkie misje poboczne . A teraz pozostało czekanie Skyrim :cheesy:

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...