Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    1,022
  • views
    68,479

Rut Lubiczów


Lord Hrabula

701 views

 Share

Witam po krótkiej przerwie. Wiem, że ten wpis nie jest tym czego wielotysięczny tłum fanów i fanek mojego blogaska oczekiwał, ale do tematu rwania lachonów podszedłem zdecydowanie zbyt pobieżnie. Zdałem sobie sprawę, że w moich losach może się znaleźć wiele męskich dziewictw i pomimo mojego obrzydzenia muszę uważnie dobierać słowa a sam temat rozłożyć na czynniki pierwsze. Tak więc czekajta, a będzie Wam dane.

A co na dziś? Ano chciałem nadrobić inny, zaległy temat. Wszyscy gdy startowali swoje blogi zazwyczaj tworzyli jakieś wpisy wprowadzające, o czym to będzie ten blog i że będzie wyjątkowy i najlepszy na świecie. Mój taki nie będzie, ale myślę, że spokojnie przeskoczę poziom Kominka (mam nadzieję wylansować się na jego plecach i podbić sobie pozycje w gógle). W każdym razie oprócz rwania lachonów chciałem poruszyć tutaj jeszcze jeden szczególnie ważny dla mojego zycia temat. Moją pasję, moje hobby. Jednym słowem mowa o legendarnym serialu "KLAN"

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Pokrótce będę starał się przedstawiać postacie i perypetie naszych milusińskich bohaterów. Na wstępie warto zauważyć, że serial nadawany jest bez przerwy od 1997 roku. Dlaczego bez przerwy, bo życie drodzy czytelnicy toczy się cały czas bez względu na chwilową sytuację geopolityczną świata.

Póki co nie chce mi się robić drzew genelologicznych, więc jedziemy na żwyca. Mam nadzieję, że większość jest na bieżąco więc się nie będzie dziwować.

Rut Lubiczów:

Paweł "Kieliszek" Lubicz - nestor rodu

K12_STOCKINGER_AKPA_300x250_crop.jpg

Stan cywilny: mąż swojej żony i ojciec jej dzieci z pierwszego małżeństwa

Rodzeństwo: Sasetka, Podaj cegłę, Rysiek z Klanu i Zakonnica w przebraniu

Wiek: stary cap

Zainteresowania: brawurowa jazda seatem, robienie zdziwionych oczu, Taniec z Harpaganami

Alkohol: Nic, a nic (bo co to jest pół litra na dwóch?)

Bijografia:

Posiada dwójkę dzieci, z czego trzecie nazwał na swoją cześć. Ostatnie z pociech jest wynikiem wyścigu jego żony z córką, o to która pierwsza wystrzeli kolejnego Lubicza. Córka niestety przegrala, gdyż ojciec od najmłodszych lat wpajał jej teorię jakoby dzieci przynosiły pijane bociany.

Sam Paweł był od zarania dziejów żadnym pozycji nestora Lubiczem. W wyniku tych skłonności otruł czajem Pani Stanisławy swego ojca - Pankracego vel. Telesfora, zaś matkę zrzucił 7-krotnie ze schodów. Jednak rodzina mu wybaczyła gdyż był doktorem.

Mało kto zna wcześniejsze losy Pawełka. Za młodu uratował znachora Wilczura przed pierdlem, a w bieszczadach szukał ropy naftowej. Jednak i to nie było wystarczająco ciekawe. W znanej nam już powojennej historii Polski parał się medycyną, tańcem i piosenką biesiadną. Dalej nie mógł znaleźć swojej właściwej drogi. Dopiero gdy nawalił sie jak stodoła poczuł swoje przeznaczenie i odkrył w sobie żyłkę kierowcy rajdowego. Nie wystarczały mu jednak WRC czy Dakary w Chile, on wybrał jeden z najbardziej niebezpiecznych sportów świata - Death Race before Afternoon. Sprawa polega na niezbepiecznej jeździe w samochodzie bez klatki bezpieczeństwa w godzinach porannych i taranowaniu pojazdów rywali. Codziennie, każdego ranka setki warszawskich taksówkarzy biorą udział w imprezie.

Ciekawostki:

Przyłożenie dłoni do ekranu telewizora w trakcie gdy Paweł jest w El Medzie, powoduje rozwiązywanie problemów z zapraciem, sraczką i usuwa kaca.

Więcej o kolejnych członkach rodu i kolejach ich losu już niebawem.

Na koniec zarcik na rozluźnienie

Youtube Video -> Oryginalne wideo
 Share

19 Comments


Recommended Comments

MEGA SPOILER:

Grażyna i Ryszard wracają z zakupów i okazuje się, że Maćka nie ma w domu. Bożenka i Kasia zajęte rozmową nie zauważyły nawet, że wyszedł.
Link to comment

Ciąg dalszy spoilerowania:

Okazało się, że Maciek poszedł z wizytą do Oli i Norberta oglądać w telewizji skoki narciarskie. Nikogo nie powiadomił, gdzie wychodzi i napędził strachu całej rodzinie. Zaczyna się sesja egzaminacyjna - Ola i Norbert w ferworze nauki.

Biedne dziecko, nie ma telewizora w domu-jak on podłączy plejboksa?

Myślę, że powinieneś skupić się na dwu postaciach ratujących ten serial, czyli Ryszardzie i Macieju. Opisz ich losy, prezenty urodzinowe, upojne chwile w wannie i sposoby na podryw (ojciec strzela w burdelu i zostaje bohaterem internetu, syn tańcuje na imprezach).

Link to comment

Lordzie, a ciocia Stasia nie nauczyła Cię, że gości należy poczęstować obiadem, a później herbatą i ciastem? Boooożesz ty mój... :P

Kim jest doktor Lubicz, przy Jerzym Chojnickim, który przybył kiedyś z siekierą, podczas wizytacji gangsterów u Chojnickich? :D

Link to comment

Nie przeceniałbym Knorra, jego stosunki z doktorem można porównać do stosunków na linii Sonny - Don Vito. Przy Pani Stansisławie też trzeba brać pod uwagę fakt, że osttnio Pan Jeremiasz ją wyszarpał z rąk Chojnickich i posiadł na własność. Ale o tych i innych pikannych szczegółach już niebawem.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...