Jump to content
  • entries
    4
  • comments
    28
  • views
    4,058

Nintendo 3DS


toror

173 views

 Share

Stało się . Zamówiłem 3DS-a w sklepie ultima.pl za 1099 zł . Tak ta zacna konsolka się prezentuje :

009788-01.thumb.png

009788-08.thumb.png

Jak łatwo wywnioskować po nazwie , konsola będzie posiadała możliwość wyświetlania obrazu 3D. To misterne urządzienie , posiada też drugi ekran , dotykowy , tym razem "zwykłe" 2D. Konsolki nie moge się doczekać , a na blog postaram sie umieszczać wpisy zwiazane z 3DS. Oczywiście czeka tu na was jeszcze wiele niespodzianek , więc trzymajcie ręke na pulsie !

Do kompletu zakupiłem też gry :

-Rayman 3D

Jest to konwersja gry Rayman 2 : The Great Escape. W wieku 7 lat zagrywałem się w tę gre na moim starym PC , więc żywie do tej produkcji ogromny sentyment. A pozatym , zawsze lubiłem platformówki :smile:

Okładka :

009868-01.jpg

- Professor Layton and the Mask of Miracle

Zobaczyłem gameplay z poprzedniej części tej produkcji , i sie po prostu zakochałem ! Jest to połączenie przygodówki z grą logiczną . Niewiele wam to mówi ? Więc słuchajcie : w grze jest super fabuła , któtrą sledzimy z zapartym tchem , ale cała mechanika opiera sie na zagadkach . Nie ma więc zbierania przedmiotów , szukania ukrytych przełączników , czy klikania wszędzie żeby znaleść jakięs tajne przejście . Tu mamy rózne zagadki , często podchwytliwe , które pojawiają się w najmniej spodziewanych momentach . Sztandarowym przykładem jest :

" Patrz Luke , skórka od banana , to mi przypomina pewną zagadke ...". Więc wiecie jużo co chodzi. Oczywiście gdy dostane przesyłke , napisze coś na kształt recenzji . A póki co :

Okładka :

009798-01.jpg

I pamiętajcie : Prawdziwy dżentelmen nie zostawia nie rozwiązanej zagadki !

W planach mam też zakup paru innych gier np. Lego Star Wars III : The Clone Wars , albo konwesje gry Splinter Cell : Chaos Theory. Dodatkowo zrobiłem też liste gier ze starego DS-a , które będe mógł odpalić na nowej konsoli.

Na razie jest 40 pozycji ... :huh:

Niedługo napisze kolejnego posta , więc starajcie sie wchodzić raz na jakiś czas , ok ?

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...