Jump to content
  • entry
    1
  • comments
    0
  • views
    3,589

Hepi nju jir?


krissojka

218 views

 Share

2011. Za rok zginiemy, dokładniej 21 grudnia, a do tego czasu musimy się zadowalać nadchodzącymi tytułami. A w mojej opinii ten rok będzie jednym z ciekawszych ( przynajmniej dla mnie) w historii tej dynamicznie rozwijającej się branży. O czym ja tu biadolę?

W tym roku większość graczy będzie zachwycona ilością nadchodzących tytułów. W dużym stopniu premiery będą kontynuacjami tytułów już istniejących. ALe po kolei, po kolei...

Będę starał się opisywać tytuły w koloejności wydawniczej, ale jak wiemy nigdy nic nie wiadomo..

Bulletstorm

Bulletstorm to gra akcji, FPS tworzony przez studio People Can Fly. Studio to jest odpowiedzialne za konwersję GoW czy Painkillera. Shooter korzysta z najnowszej generacji silnika UE3, więc zakładam, że będzie w miarę przyjemnie zoptymalizowany. Gra mnie zainteresowała głównie ze względu na jakiś super-bajer-innowejszyn system walki wręcz oraz "skillshoty". Śmierdzi mi to denną rozgrywką w zmodowanego CounterStrike'a ale i tak mam zamiar spróbować :)

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

W Iła zagrywałem się ze znajomymi długimi godzinami, myślę, że nawet więcej niż w Airfix Dogfighter ;) Produkcja o tyle interesująca, iż położono większy nacisk na realizm. Jeszcze większy. A na główny planm została wzięta Bitwa o Anglię.

Fable III

Trzecia część moralnych rozterek głównego bohatera w fantastycznej krainie Albionu. W odróżnieniu od poprzednich gier, tym razem możemy zostać nie tylko sławnym bohaterem, ale nawet władcą całej krainy. Co ma bezpośrednie przełożenie na fabułę i praktyczny wpływ na stan państwa. Ten wpis doskonale oddaje to, co się dzieje w F3 ( z gryonline.pl ;) Każda z części przyci,ągneła mnie do kmputra na parę ładnych godzin, więc łudzę się, że trójka będzie wporzadku.

Dirt3

Hmm... nie mam co powiedzieć o tej grze. Po prostu kontynuacja już dobrze prosperującej serii.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Jestem wielkim fanem tej serii. Każda część jest dla mnei zabójczo ważna w kolekcji must have'ów. Nieważne co w niej będzie, będę musiał to mieć.

Mass Effect 3

Łudzę się, że w 2011 zagram w tę grę. Nie wiemo niej nic konkretnego,ale muszę ją mieć. Poprzedniczki były niesamowite, jedne z najlepszych tytułów z jakimi miałem styczność.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...