Jump to content
  • entry
    1
  • comments
    3
  • views
    1,518

Powitanie


Bajcios

199 views

 Share

Na początku witam wszystkich. Celem tego bloga będzie dokładnie to, co widnieje w podtytule - czyli pisanie o tym, co wpadnie mi do łepetyny :laugh: . Na początku zaczniemy świeżym newsem, jako że jeszcze nikt z polskich portali o tematyce samochodowej nie napisał o tym wiekopomnym wydarzeniu :cool: , czyli ujawnieniem nowego modelu Ferrari o dość dziwnej nazwie FF. Jak zobaczyłem sylwetkę hatchback to nazwa sama zasugerowała napęd na przód :tongue: . Na szczęście tak nie jest, silnikiem auta jest jednostka V12 o mocy 650KM, więc mimo nowych norm emisji spalin jest nadzieja, że następca Murciélago nie będzie miał zainstalowanego V6 pod maską. Za to napęd to zupełna nowość - 4WD (na cztery koła, jak ktoś ma wątpliwości :laugh: ). Teraz ortodoksyjni fani Ferrari podniosą raban, że to hańba itp, ale patrząc na film udostępniony przez Ferrari nie będzie to auto na tor, raczej bardzo luksusowa, trzydrzwiowa limuzyna o właściwościach jezdnych Porsche Cayenne (czyli będzie dawać radę w bardzo lekkim terenie), a osiągami bijącymi je na głowę (choć ceną pewnie też :smile: ). O aucie poczytać można sobie na oficjalnej stronie producenta. A tak wygląda nowe cudo z Maranello.

FF_profile.jpg

FF_front.jpg

FF_rear.jpg

Ciekawą sprawą jest to, że na żadnej (polskiej) stronie nie było ani jednej wzmianki o zapowiedzi tego auta. Czyżby nikt poza mną nie miał newslettera Ferrari :wink: ?

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Jeśli chodzi o newsletter to trzeba się zarejestrować na oficjalnej stronie Ferrari, a oni będą przesyłać Ci masę niepotrzebnych ofert dotyczących swojego sklepiku. Pierwszy raz się przydał :D.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...