29,719

Lech poznań kolejny mecz.

L1zard

228 views

Dla fanów Lecha mam info. Otóż na facebooku na oficjalnej stronie Lecha Poznań można wyczytać taki post "Dzisiaj o godzinie 16:30 nasi piłkarze zmierzą się w meczu sparingowym ze szwajcarskim zespołem FC Basel. Na relację minuta po minucie zapraszamy tutaj: http://www.lechpoznan.pl/mod,24,minuta_po_minucie.htm"

Mimo iż to jest mecz sparingowy dobrze jest wiedzieć jaki poziom prezentują obie drużyny. W końcu już w lutym kolejne rozgrywki LIGI EUROPEJSKIEJ.

Ja obstawiam 2:1 dla Lecha.

Ktoś jest mocny i się ze mną zakłada?

Użytkownik z poprawnym wynikiem meczu będzie wpisany w tym wpisie (edit) jako wygrany:)

Kto wie może ewoluuje to do jakiegoś rankingu użytkowników którzy dobrze będą typować mecze.

Za 25 minut mecz więc kończę.

I pamiętajcie LECH LECH KOLEJORZ!

Nie ponoszę odpowiedzialności za nieporządane wirusy czy treści bo nigdy wcześniej z tej strony nie korzystałem. Jest jeszcze http://www.fromsport.com/

strona jest w porządku ale nie wiem czy będzie tam relacja z meczu. POZDRAWIAM.

EDIT 2 Spotkanie zakończyło się z wynikiem 0:0. Jak na Lecha to słabiutko. Nikt z nas nie trafił poprawnego wyniku więc nie nadajemy się by grać o pieniądze :trollface: :trollface: