Jump to content
  • entries
    108
  • comments
    533
  • views
    85,326

Sesja RPG Online - Ktoś chętny? + Help!


Noobirus

1,309 views

 Share

Myślałem czy nie zrobić sesję RPG poprzez internet (GG, IRC etc.) ponieważ część mojej ekipy wyjechała a mają ochotę na ubicie kilku smoków. Lecz mam kilka pytań ponieważ dotychczas sesje prowadziłem tylko "na żywo":

1. Istnieją jakieś dobre programy do symulowania rzutów kostek, tak by wszyscy gracze widzieli co wypadło? (Ponieważ boję się że niektórzy gracze mogą się kłócić "Nie wierzę że temu Beholderowi wypadło 20 na kostce a mnie tylko 1!")

2. Przez co najlepiej prowadzić takie sesje? (tzn. przez jaki program, GG, czat?)

3. Gdyby takowa sesja była, byłby ktoś chętny się przyłączyć?

Za wszelką pomoc z dołu dziękuję.

dungeons_and_dragons3.jpg

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Ja takich programów nie znam, ale najlepiej jak wybierzesz sobie taką ekipę której można zaufać i która będzie wierzyć tobie. A co do samego pisania to nie polecam GG ani czatów bo wtedy każdy skraca swoją wypowiedz i nie dba o stylistykę pisma. Takie jest moje zdanie.

Link to comment

Zapraszam na serwis Po Prostu Graj . Jest to strona zrzeszająca ludzi grających w RPG przez internet. Pozwala łatwo znaleźć chętnych do gry.

Co do programu najłatwiej rozmawiać przez Skype. Dodatkowo używamy specjalnych programów do gry pozwalających "rzucać" kośćmi online, a także zapisywać karty postaci i na bieżącą tworzyć mapki.

Link to comment

Po raz kolejny zapraszam do działu na forum, gdzie jest topic do umawiania się na takie rozgrywki. Co do programu... Jeden mod taki zrobił, ale stronka zaginęła... :(

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...