Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,995

Przepraszam Cię Owiec!


SanchoPansa

730 views

 Share

Oficjalnie przepraszam Owca (Owieca?), że w dniach publikacji moich wpisów wchodzę na jego konto, i że w ogóle za często wchodzę na jego konto. Wszystko tłumaczę tym, że po prostu uważam go za ciekawego użytkownika i odczuwam nienormalną przyjemność z wchodzenia na cudze profile, a wszystko to piszę pod wpływem substancji, o których nie wolno tu pisać (tj. oczywiście czekolady!), poza tym nie mam dziewczyny. Ogłaszam również, że będę nadal recęzował, bo lubię również orga, chowchowmurphy'ego, bronexa, gunsandrosesa, krzyha, magneta, kajtq'a113, dagoneta, dariusaxq, kaczmwoja1994 i innych, których tu wymienię po edycji posta, o ile się upomną!

HammerHead:

blogentry-119693-1295215484_thumb.jpg

PS. Poza tym recęzja z dedykjacją będzie co najmniej jeszcze jedna, bo do orga musi wrócić jego dziewczyna! Org, wybiesz sobie co mam zrecęzować to to zrobie dla miłości!

PS@. Ramzesa XIII nie przepraszam, ale jakbym mu coś zrobił to bym przeprosił!

 Share

15 Comments


Recommended Comments

PS. Poza tym recęzja z dedykjacją będzie co najmniej jeszcze jedna, bo do orga musi wrócić jego dziewczyna! Org, wybiesz sobie co mam zrecęzować to to zrobie dla miłości!

Nie muszę wybierać, bo wiem, że cokolwiek zrecęzujesz, będzie to wspaniały tekst <ok>. Możesz mnie zrecęzować, jeśli masz na to ochotę :wub:.

ocb Collective 2 fajniejszy :trollface:

Link to comment

Jesteście dziwni.. :) Haha, nie a tak swoją drogą to też czytam twoje recęzje bo nikt innych takich dobrych nie piszę, jeszcze jest GuyFawkes, aale to już swoją drogą. Pozdro dla tych co lubiom czytać te recęzje :)

Link to comment
Czemu wszyscy używają pomarańczowych dopisków, jest tyle wspaniałych kolorów :<

zaczął bodajże k0nrad, a ja, opti i reszta to

KSEROBOYE

:trollface:

Link to comment

kiedy recęzja?

tutaj tez mi daj pomaranczowy dopisek :P

:trollface:

Pomarańczowy dopisek to nie jest byle co, żeby go tak rozdawać na prawo i lewo! Dlatego dostaniesz zielony. A recęzje dodam dziś lub jutro, albo za tydzień ;) Do zobaczenia w Wietnamie!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...