Jump to content
  • entries
    11
  • comments
    34
  • views
    17,156

Dziwna rzecz


xXhariboXx

412 views

 Share

Wiem,, że miałem do poniedziałku nie pisać, bo nie będę miał o czym. W sumie to i tak nie będzie długi wpis, ale coś zawsze wyskrobie.

Dzisiaj byłem na badaniu rtg miednicy z wykorzystaniem kontrastu (nie wiem co to było, ale lepi się jak cholera i świeci na czarno na obrazie rentgenowskim). Musiałem zacząć od rozebrania się do naga (kawałek zielonego prześwitującego materiału to dla mnie nie ubranie) w towarzystwie lekarza i kilku lekarek (jedna młoda, a reszta jakieś stare baby :rolleyes:). Potem położyłem się na stole i zaczęli mi robić zdjęcia jajec i pośladków. W pewnym momencie wszedł doktor i zaczął mi podawać kontrast. I wtedy stała się dziwna rzecz... Było to wypłynięcie kontrastu przez moją mosznę mimo, że doktor wpuszczał go do pośladka.

Podczas badania były ustawione monitory z obrazem mojego "systemu ropnego", ale za wiele z nich nie odczytałem (pod koniec badania byłem w stanie odróżnić rękę doktora od mojej miednicy (marne osiągnięcie zważając na to, że ruszał tą ręką). Potem badanie się skończyło, a lekarze gdzieś się zmyli i nie wiem co tam wykukali. Musze czekać do wieczora, do jutra albo do niedzieli tudzież poniedziałku.

To byłoby na tyle. Miało być tego mniej, ale wyszło więcej. Mam nadzieje, że i tak starczy wam czasu na przeczytanie opisu tego badania o nazwie, której nie pamiętam.

Zadziwia was ze szpitala

xXhariboXx

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Nigdy nie potrafiłem pojąć dlaczego przy lekarzu kręci się tyle tych sióstr bez osierdzia. Raz w życiu leżałem na stole operacyjnym, zszywano mi wtedy rękę. Był tam też jeden chirurg i trzy niemłode już babki, które nie pomagały ani nic, tylko śmiały się jak te głupie do sera...

Ja też zdrowia życzę i jak najmniej kontaktów z miłościwie nam panującym NFZ.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...