Jump to content

GameHelper!

  • entries
    9
  • comments
    69
  • views
    19,679

Dragon Age 2 bez dubbingu!


SarKter

1,028 views

 Share

dragonage2.jpg

Dragon Age 2
Dragon Age 2 zostanie w Polsce wydany bez dubbingu.


[...]Zaskoczenie? Na pewno w przypadku Dragon Age 2. Pierwsza część była reklamowana jako największe przedwsięwzięcie w historii polskich lokalizacji (w nagraniach wzięło udział ponad 80 aktorów), więc brak dubbingu w drugiej części może zasmucić część fanów.[...]
Cytat z Gamezilla.pl

Rzeczywiście dziwne zagranie z strony EA. Przypuszczam, że tak wygląda ich nowa polityka. Być może w taki sposób EA Polska spróbuje rozwiązać "problemy techniczne" dotykające DLC, które są oficjalnie niekompatybilne z naszą wersją Mass Effect'u 2. Brak dubbingu uważam za dobre zagranie, gdyż gra nie straci swojego klimatu, jak to często bywa, gdy nasi aktorzy podkładają głosy pod bohaterów. Osobiście jestem z tego bardzo zadowolony i mam nadzieję, że to samo spotka Mass Effect 3.

Poniżej link do pełnego artykułu:
http://www.gamezilla.pl/content/dragon-age...sami-a-crysis-2
 Share

12 Comments


Recommended Comments

@deawpl - to w wersji polskiej GRUBO przesadzili z "uwulgarnieniem" Wrexa, a nie w angielskiej był ugrzeczniony :D (co zresztą do dziś uważam za jedną z największych kompromitacji CDP). Zachowanie Wrexa z wersji pełnej PL nijak nie pasowało do charakterystyki rasy krogan zarysowanej przez BioWare.

A Bulletstorm też wersja kinowa... oj już widzę to jęczenie na forach, że jaki to skandal bo polska gra nie jest w pełni po polsku :tongue:

Za to znowu taki Crysis 2 w pełnej polskiej, hmm ale jako że to FPS to z racji małej ilości tekstu mówionego pewnie i tak będzie wydany w MULTI9 (lubże z innym wysokim numerkiem) zawierającej różne wersje językowe.

Link to comment

Jeżeli tylko są N A P I S Y po POLSKIEMU Polsku, to bardzo się cieszę. Dubbing sux, ale brak napisów w naszym ojczystym języku 2x sux. Po prostu lubię zrozumieć całość, a nie połowę, szczególnie, jeśli chodzi o RPG i tam, gdzie fabuła i ścieżka dialogowa są bardziej rozwinięte.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...