Jump to content
  • entries
    161
  • comments
    916
  • views
    177,792

Najnudniejszy wpis


Sergi

835 views

 Share

Skoro najnudniejszy, to po co go w ogóle pisać?

Odpowiem dowcipem-zagadką:

Po co słoń ma trabę?

-Żeby się tak gwałtownie nie zaczynał.

Tak samo jest z blogiem :)

Piekło zamarzło, a w morzu wyschła woda - piszę bloga!

Czemu to takie niezwykłe?

Bo dotychczas miałem blogi za:

a) Miejsce, gdzie gimnazjalistki pisały o loffcianych miśkach, peelingu cukrowym, różowych kozaczkach i innych tego typu istotnych materiach (patrz:emo martynka). Wszystko różowe, błyszczące i p0Ke|\/|ON!a$tE aż do porażenia nerwu wzrokowego.

b) Pole do popisu na którym domorośli filozofowie płci obojga analizowali, jak to jest możliwe, że kwadratowe płyty chodnikowe wrzucone do rzeki robią orkągłe fale i inne tego typu zagadki wszechświata. W przypadku gdy kwestia była poważna spłycając temat do granic przyzwoitości.Wszystko na ciemnym tle, z akapitami przerywanymi czarno-białymi zdjęciami bez związku z wpisem.

c) Wszystkie możliwe kombinacje dwóch powyższych.

Skoro blogi to takie zło wcielone, to co mnie skłoniło do prowadzenia własnego?

Dobre pytanie. Z jednej strony na pewno była to ta garstka dobrych blgów, na które niedawno natrafiłem - Dobrze napisane, z humorem, bez rażących ortów, na ciekawe tematy (skoro inni mogą, to czemu ja miałbym nie spróbować?). Jak będziecie grzeczni to może nawet podam wam adresy ;)

Z drugiej to natłok przemyśleń na różne tematy związane z technologiami, IT i grami, które chciałem skonfrontować z opiniami innych.

To jeszcze krótko czego można się na tym blogu spodziewać, czego nie, i jedziemy.

Blog będzie o grach i wszystkim, co się z nimi w jakiś sposób wiąże. Będą więc recenzje gier, filmów, płyt i książek (co by się trochę odchamić), felietony dot. nowych technologii i zagrożeń z nimi związanych i wszystko to, co choć w pewnym stopniu może interesować gracza i co przyjdzie mi do głowy.

Nie będzie za to taniej polityki (tak radośnie przez wszystkich przy każdej okazji uskutecznianej), wywodów o wyższości platform i osobistych żalów oraz wycieczek autora(w każdym razie będę się mocno starał;)).

Mam nadzieję, że przebolejecie wygląd bloga (kto prowadzi takowy na forum wie, jak przebogate są możliwości jego modyfikacji) i będziecie go odwiedzać regularnie.

All hail the inner attention whore!

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Miałem zawsze podobne poglądy na temat blogowania, co Ty:) W pewnym momencie jednak pomyślałem sobie, że spróbuję i obiecałem sobie, że mój blog będzie inny od tych słiitaśnych pokemonowych potworków, które zaśmiecają internet. Mam nadzieję, że mi się to udaje, chociaż z braku czasu uskuteczniam pisanie wpisów coraz rzadziej:p W każdym razie, życzę powodzenia.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...