Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    1,042
  • views
    97,995

Recęzja Minecraft


SanchoPansa

3,049 views

 Share

Minecraft to jest gra, która nie zapoczątkowała żadnej seri bo to jest pierwsza część a drugiej części nie ma. Ale może zapoczątkuje, jak będzie Minecraft 2 to tak. Zapraszam do recęzji!

MineCraft_beta_01.jpg

Momętami grafika jak w Far Craju na najniższych

Z tego co udało mi sie dowiedzieć Minecrafkt to gra typu piaskownica. W takich grach robimy co chcemy i tu tesz tak robimy. Swowodnie stawiamy klocki, budując z nich nasze imperium z klocków.

Tytyłowe klocki występują tak jak w zyciu w różnych odmianach. Twarde kamienne, drewniane itd. budujemy z nich nasz dom i kilof.

minecraft-sheep.png

Niezrozumiałe jakie fajne rzeczy morzna w Minecrafcie stworzyć jak sie ma trochu pomysłów.! To nie jest jedna z tych rzeczy.

W jednym trybie musimy przetrwac w swiecie z zombimi, krowami i owcami. Jest to ciężkie. W tym celu budujemy różne rzeczy. W multi gramy z innymi i polega ono na niszczeniu ich budowli jak oni zbuduja lepsze od nas. Ale ten tryb jest tesz taki ze niestety nie mozna niszczyc. Mozna tez grac bezpiecznie bez zombich, ale z krowami chyba trzeba.

mctree1.jpg

Drzewo.

Grafika jest nawet fajna ale troche kwadratowa, ale prawie tego nie widzimy. Animowanie wrogów i krów jest na średnim światowym poziomie dla mnie.Dobre jest to że można wszystko poniszczyć i wszędzie postawić klocka lub klocki, nawet w niezgodzie z fizycznymi zasadami. Wielkim minusem jest to że można stawiać tylko kwadratowe klocki. Czuje sie pszez to sztucznie ograniczany. Nie wiem co posuneło ałtora żeby nie dać np. okrągłych klocków?

Słaba jest fabuła, przez cało gre się zastanawiałem co popycha bochatera do stawiania tylu klocków i skond bierze on tyle klocków czasem bo to nierealne. Zmarnowany potencijał na głemboką opowieść w stylu lost, albo miasteczka twin piks. Niewiemy nawet skoąd wzieły sie zombiaki i krowy, chyba że coś przgapiłem albo znowu nie zrozumiałem.

wr1ns.png

Dariusxq tesz tu znajdzie cos dla siebie nawet. Chodzi mi o pokemony które wiadomo, że on lubi.

Nawet pomimo tych wad ocena bedzie wysoko bo gra podoba sie zbyt wielu osobom. Można poczóć się jak na wielkiej budowie tylko że tu są zombi i słońce jest kwadratowe i buduje się z klocków a nie cegieł i cementu. Ogulnie można grę polacać swobodnie wszystkim co lubią grać w gry\, ale niektórym może sie nie spodobać i wtedy należy od oceny odjońć 3.79 punkta!

Ocean: 13.53/14

Przeprasam bo recęzja wyszła mi za długa! Jeste chory i dlatego nie jestem w formie pisarskiej. Cięszko się pisało o tej grze recęzję żey ciekawie napisać.

Dedykuje tę recęzje dla rssygula ;)

 Share

20 Comments


Recommended Comments

Ale fajnie patrzeć, jak ktoś nie ma poczucia humoru...

A jeśli chodzi o recęzje to jak zwykle mistrzowskie ;) Zacząłem się nawet zastanawiać nad kupnem Minecrafta ;)

Link to comment

DrakeDragonie,

W imieniu Wielkiej Komisji do spraw Hańby! i Naciskania! uznaję Cię winnym Naciskania! i przydzielam oficjalne ostrzeżenie. Proszę o powstrzymanie się od takich wpisów, bo do Hańby! one Cię prowadzą, mhm.

PS: Wciąż czekam na własny tytuł...

Jako, że Wielki Inkwizytor/Wielki Imperator/Wielki Dyrektor Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! nie wywiązał się ze swojego zadania, ja jako Nieomylny Szef nadam ci tytuł. Równocześnie udzielam reprymendy wyżej wymienionemu Wielkiemu Inkwizytorowi/Wielkiemu Imperatorowi/Wielkiemu Dyrektorowi Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!!

Uroczyście mianuję Cie Śledczym Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!, z możliwością dowolnego wyboru określenia (lub wielu określeń) przed tytułem (Wielki/ Wszechmocny/Niezrównany itd.)!

Link to comment

Dziękuję bardzo za nadanie mi tytułu:) Określeń będę używał różnych, a najczęściej wszystkich.

Wielki, Wszechmocny i Niezrównany Śledczy Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!

Link to comment

Przyjmuję Twoje przeprosiny Wielki Inkwizytorze/Wielki Imperatorze/Wielki Dyrektorze Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania! i urazy nie żywię. Działajmy nadal ku chwale Nieomylnego Szefa i ku całkowitemu wyplenieniu zarówno Hańby!, jak i Naciskania!. Za zaproszenie na imprezę bardzo dziękuję, już zmierzam po mój kawałek Komisyjnego tortu.

Wielki, Wszechmocny i Niezrównany Śledczy Wielkiej Komisji Do Spraw Hańby! i Naciskania!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...