Jump to content
  • entries
    11
  • comments
    34
  • views
    17,156

Szkoła


xXhariboXx

208 views

 Share

Nie było mnie w szkole od 14 października. Jest to dla mnie dość duży problem szczególnie, że chodzę do 3 klasy gimnazjum i mam w tym roku egzaminy. Na szczęście w szpitalu jest szkoła i mogę się uczyć. Co prawda przez dość długi okres czasu nie byłem w stanie tego robić, ale teraz mogę. Szkoła szpitalna może i nie jest równie skuteczna jak ta zwykła (mniejsza presja uczenia się na bieżąco, mniejsza częstotliwość lekcji), ale nauczyciele są milsi i są bardziej bezpośredni. Ostatnio natomiast uaktywnili się nauczyciele szkolni i będą mnie uczyć przez internet (jak wyjdę ze szpitala to będę chciał to kontynuować).

To by było o nauczycielach. A teraz o jedynej na oddziale sali szkolnej. Ogólnie to jest miło i przytulnie. Są komputery z dostępem do internetu (chwilowo nie działają). Jest tu też dość dużo puzzli i gier planszowych dla młodszych dzieci. W zasadzie nikomu nie powinno się nudzić, ale istnieje pewien problem z dostępnością sali. Niestety nie można z niej korzystać podczas lekcji i któryś z nauczycieli musi w niej być. Więc w zasadzie to w tygodniu są dwa dni kiedy jest czas sobie tam posiedzieć, bo przychodzą tam panie prowadzące zajęcia świetlicowe.

Teraz jeszcze takie pytanko. Czy wie ktoś jak poprawić dźwięk na słuchawkach bluetooth? Chodzi mi o to, że z telefonem działają dobrze (dźwięk jest normalny), a z laptopem nie do końca (dźwięk jest głuchy i pojawiają się zakłócenia. Jeżeli ktoś ma pomysł co z tym zrobić to proszę o pomoc.

Pozdrawiam ze szpitala

xXhariboXx

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...