Jump to content

PS3 Demos

  • entry
    1
  • comments
    2
  • views
    718

Powitanie, Joe Danger Trial


Dino110cc

212 views

 Share

Witam wszystkich przeglądających, jest to mój pierwszy wpis na moim pierwszym blogu, więc proszę o zrozumienie moich błędów i poinformowania mnie o nich.

Blog będzie dotyczył między innymi gier na PS3, ale większości (naprawdę dużej większości) wersji demonstracyjnych pobranych z PSS lub dołączonych do innych płyt (np. Official PlayStation Magazine- UK). Wszystkie wpisy będę próbował prowadzić w formie która spodobała mi się przy przeglądaniu innych blogów na stronie. Oczekujcie minimalnie jednego wpisu na tydzień, każdy wpis będzie dotyczył około dwóch wersji demonstracyjnych ale jednej pełnej wersji.

Cóż wstęp i postanowienia blogowe mamy już za sobą, więc przejdę do przedstawienia się. Mój nick: Dino110cc, GG: 3561540, a SteamID: dino110cc (nick CiemnyEzio). PS3 posiadam od 24 grudnia 2010 roku ( :cool: ), jest to wersja konsolki z Play-a (PS3 320 GB (ta najbardziej wypasiona :tongue: ) w zestawie z PS Move i grą Sport Champions).

No to teraz to na co wszyscy (chyba) czekali. Chodzi mi oczywiście o gry (nie o usunięcie bloga :D).

Joe_Danger_Logo.jpg

Trudno nie polubić tej gry, szczególnie jeśli na PSS jest Trial (oczywiście darmowy), który pozwala pobawić się grą aż do znudzenia. Gra polega na dojechaniu do mety wyścigu/ trasy z jak najlepszym miejscem/czasem. Wszystko pięknie wygląda do czasu gdy pojawią się płatne i obowiązkowe tras. Aby zdobyć pieniądze trzeba zaliczyć wyzwania. Zazwyczaj polegają na zdobyciu wszystkich gwiazdek na danym poziomie, ułożeniu napisu "Danger" , lub zdobyciu wyznaczonego czasu. Trudniejsze (i niezrozumiałe dla mnie) są wyzwania typu: "Zdobądż 100% Combo". Po przejechaniu pierwszych 10 wyścigów na 100% postanowiłem skoncetrować się tylko na dojechaniu do mety. Przypłaciłem temu zatrzymaniu się linii "fabularnej" przez brak funduszów na kolejne występy.

Gra urzeka jednak swoją oprawą graficzną. Wygląda one jak wyciągnięta prosto z kreskówki! W takich momentach każdy (przynajmniej ja) zastanawia się jak prezentowało się w takiej grafice np. Call of Duty czy Need for Speed. W przypadku tego drugiego mamy przykład ModNation Racers i Kinect Joy Ride. Wiem że to wogóle inna klasa ale i tak są to gry wciągające i oparte na takiej samej zasadzie (wyścigi) jak właśnie seria Need for Speed.

Na zakończenie to co najważniejsze, czyli podsumowanie:

Gra nie tylko dla dzieci. Swoja oprawą graficzną i dżwiękową przyciąga dzieci, a poziomem trudności, starszych.

Grafika: 6/10

Udżwiękowienie: 5/10

Grywalność: 6/10

Cena: 10/10 (Darmowy trial jest taki długi że zdąży nam się znudzić)

Ocena końcowa: 6/10

PS: Na koniec dodaje krótki Gameplay mojego autorstwa:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
 Share

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...