Jump to content
  • entries
    4
  • comments
    7
  • views
    3,594

Welcome to New York City!


Wulzar

183 views

 Share

Moi drodzy zgromadzeni..blog ten powstał, sam nie wiem czemu, ale skoro już tu jestem to nie zamierzam odpuszczać. No to jedziemy.

WSTĘP

Cześć, nazywam się Mikołaj mam 15lat. Do końca nie wiem jaki jestem i chyba dobrze(bo przeważnie zależy to od dnia i fazy księżyca), ponieważ gdybym wiedział to pewnie bym się przestraszył. Nie rozumiem większości ludzi..i tej całej pogoni za sławą i pieniądzem. Chciałbym urodzić się w latach 70. Nienawidzę nudy i monotonii choć moje życie jest praktycznie takie samo każdego dnia, więc nie wiem skąd ta nienawiść się bierze. Nałogowo psuję słuchawki od iPod'a ale one się nie poddają i wciąż 'ciągnę' na tych, które są ze mną od początku. Nie potrafię wytrzymać bez muzyki, a także bez niej usnąć, ponieważ jest ona moim uzależnieniem. W wolnym czasie lubię oczywiście słuchać muzyki, a także poczytać ulubioną książkę przy kubku ciepłego soczku malinowego, albo obejrzeć film z przyjaciółmi. Uwielbiam marzyć, bujać w obłokach, rozmawiać, śmiać się i kocham długie spacery. Moim największym marzeniem jest nauczyć się grać na Djembe i wyjechać do Afryki, to miejsce jest tak zaczarowane, że aż dziwię się, że jeszcze tam mnie nie ma.. poczekamy zobaczymy. No i tak poza tym odliczam dni do osiemnastki i mam bajzel na pulpicie i w życiu.

Jeśli chodzi o takie najważniejsze informacje wprowadzeniowe to by było wszystko. Jeśli ktoś jest zainteresowany moim gustem muzycznym to zapraszam na mój profil na last.fm o tu http://www.lastfm.pl/user/Kanjiii

Dziękuję za przeczytanie moich wypocin i zapraszam na lekturę kolejnego wpisu, który nadejdzie: gdy będę miał wenę.

Ahh no i oczywiście pozdrawiam wszystkich przyjaciół :wub: i znajomych :rolleyes: ..no i mamę oraz tatę. :laugh:

"Little darling, it's been a long cold lonely winter

Little darling, it feels like years since it's been here

Here comes the sun, here comes the sun

and I say it's all right"

Here Comes The Sun - The Beatles

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Do końca nie wiem jaki jestem i chyba dobrze(bo przeważnie zależy to od dnia i fazy księżyca), ponieważ gdybym wiedział to pewnie bym się przestraszył.

Radzę Ci, żebyś jak najszybciej poznał swoją osobowość i ją zaakceptował, pielęgnował jej zalety i eliminował wady.

Link to comment
Do końca nie wiem jaki jestem i chyba dobrze(bo przeważnie zależy to od dnia i fazy księżyca), ponieważ gdybym wiedział to pewnie bym się przestraszył.

Radzę Ci, żebyś jak najszybciej poznał swoją osobowość i ją zaakceptował, pielęgnował jej zalety i eliminował wady.

Dzięki za radę :) Chętnie skorzystam.

Link to comment

no cóż, sława, pieniadze, ten caly swiecidełkowy syf to cos czego oczekują kobiety, samcy potrzebuja pieniedzy, a to wszystko przez chuć kobiet, bo one oczekuja wygody. Samcy nie maja mozliwosci zrealizowac sie bez pracy, poniewaz nie istnieje cos takiego jak milosc kobieca, tylko egzystencja kobiet polegajaca na odczuwaniu swoiej atrakcyjnosci poprzez odczuwanie jak mezczyznom zalezy na nich/co dla nich robią - za co są kochani - co jest okreslane zgubnie miłoscią.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...