Jump to content
  • entries
    53
  • comments
    207
  • views
    24,577

Zdrowe ustawy


the Mon

256 views

 Share

W życie weszła nowa ustawa antynikotynowa. Zgodnie z nią nie można już palić w miejscach publicznych, restauracjach czy pociągach. Jak się okazuje nie można również pokazywać w mediach osób palących papierosy. W związku z tym w telewizji nie będzie już więcej emisji takich seriali jak "Czterej pancerni i pies", "Stawka większa niż życie" czy nawet "Kompania Braci". Całkowity zakaz objął także emisję filmów "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" a także "Szklana pułapka". Polscy filmowcy żądają, aby w podobny sposób nie prowadzić kampanii antyalkoholowej, gdyż wtedy będziemy musieli zniszczyć całą klasykę kina polskiego i wstrzymać produkcję nowych filmów aż do odwołania narzuconych ograniczeń.

 Share

5 Comments


Recommended Comments

@gunsNroses Nie traktuj życia zbyt poważnie :D

A ja słyszałem, że w związku z dowiedzioną szkodliwością telefonów komórkowych zostanie zakazane ich reklamowanie, pokazywanie w TV a także dzwonienie w miejscach publicznych.

"To wygrana bitwa w walce o zdrowie naszych dzieci!"-powiedziała Janina Janek, przewodnicząca organizacji "zdrowie Społeczne" :P

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...