Jump to content
  • entries
    13
  • comments
    60
  • views
    11,246

Stare, dobre gry cz.4


XarodziejCDA

687 views

 Share

Warcraft 3 + The Frozen Throne.

warcraft.jpg

Wspaniała gra strategiczna. Wiecznie żywa można by rzec. Najlepszym na to dowodem jest to, że jest to jedna z najpopularniejszych gier na turniejach i mistrzostwach e-sportów.

Oprawa graficzna, która przez wielu mogłaby zostać uznana za zbyt "cukierkową", dla innych sprawia, że nigdy się nie starzeje. Mnie na przykład dużo przyjemniej gra się w Warcrafta 3 niż wiele innych tytułów o realistycznej, dopracowanej do najdrobniejszych detali grafice. Modele postaci, wielobarwny świat, machiny wojenne i budowle tworzą niepowtarzalną całość. O dźwięku niewiele można powiedzieć. Blizzard nie żałuje funduszy, co możemy usłyszeć grając w tą grę. Mistrzowskie i rozbrajające odzywki jednostek zdecydowanie poprawiają humor. Jeżeli ktoś pomęczy elfkę z nudów klikając na nią, ta zalotnie zaproponuje bliższe zapoznanie przez battleneta :).

Rasy dostępne w grze:

- ludzie

- orkowie

- nieumarli

- elfowie

W tym wiele, wiele zróżnicowanych jednostek i machin wojennych. Trzymająca w napięciu fabuła dopełnia sukcesu tej gry. Oczywiście chyba nie muszę wspominać o dostępnym trybie multiplayer. Każdy strateg i fan gier fantasy powinien spróbować swoich sił w tej "epickiej" grze.

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...