Jump to content
  • entries
    29
  • comments
    206
  • views
    22,919

Małe życzenia na wielki 2011 rok


sv3n

483 views

 Share

Wszystkim swoim czytelnikom, zabłąkanym duszyczkom, no, właściwie nawet wszystkim ludziom, życzę dziś udanego Sylwestra, żeby mieli się nim z kim cieszyć. Niech nikt nie pozostanie dzisiaj samotnym no-life'm ślęczącym nad kolejną postacią w Team Fortress 2, tudzież World of Warcraft! Udanej zabawy, nieważne czy na rynku waszego miasta, na prywatce, klubie, sali - z odpowiednimi ludźmi, nie będzie to żaden kłopot. Nie warto co prawda przesadzać z gorzałą (lub poetycko: ambrozją śmiertelników), ale alkohol jest dla ludzi, ot co. W każdym razie, nie zmarnujcie swojego Sylwestra.

6341b7de_f644_167d.jpg

Powodzenia w nowym roku, oby był dla was szczęśliwy, satysfakcjonujący, pełen radości i miłości! Tak, tej szczególnej rzeczy, która umie w mgnieniu oka zmienić twój szary, depresyjny świat w prawdziwy raj na ziemi. Może przesadzam, ale jeśli to właśnie jest to, nie da się opisać tego uczucia.

Co z tego, że jutro po południu będę żałował kilku głupich rzeczy i konał przez pół dnia? Na razie, mojego względnie dobrego humoru nic nie zepsuje. I mam nadzieję, że tak pozostanie.

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Nom, wszystkiego najlepszego sv3nie. Ja zaraz wybywam do kolegi, wszystko będzie bezalkoholowo, toć to dopiero 14 wiosen na karku. No i rodzice też tam będą... moi jak i jego. No nic, bywaj i dobrego Sylwestra (czyli żebyś coś zapamiętał).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...