Jump to content

Pawciu

  • entries
    14
  • comments
    57
  • views
    6,461

Crysis Warhead RECENZJA


Pawciu

364 views

 Share

Postanowiłem się zebrać do kupy i napisać pierwszą recenzję.

Crysis Warhead to dynamiczny shooter FPS osadzony w przyszłości.

Główny bohater tej gry to człowiek pod pseudonimem PSYCHOL, gra on rolę jednoosobowej armii ponieważ jest wyposażony w nano skafander. Ten nano ciuszek pozwala na takie rzeczy jak: Znikanie, super przyśpieszenie, zwiększenie siły, poprawioną obronę i potrafi ztuningować naszą broń. Broni w grze jest dużo od pistoletów po wyrzutnie rakiet i czołgi, które służą też jako środek transportu. Co prawda pojazdy przyśpieszają poruszanie się po mapie lecz nie potrzebnie, wiem mapa jest ogromna i inni sobie nie wyobrażają poruszania się bez nich ale to skróca rozgrywkę która i tak starcza na 14godzin, ja ją ukończyłem w niespełna dwa dni :/.

Są też plusy tej krótkości gry, ponieważ ratuje ją całkiem niezły multiplayer, który przyciąga na długie godziny ale tylko cierpliwych graczy ponieważ w tą grę trzeba się długo uczyć się grać. W multi gra się tak jak byś grał na jakimś chaterskim serwerze w jakąkolwiek inną strzelankę. Przedstawię wam sytuację z wczoraj kiedy wbiłem na serwer biegnę sobie po broń a tu nagle boom headshot :/, gościu który mnie zabił był niewidzialny i pojawił się dopiero po strzale. Co prawda kiedy nauczysz się porządnie korzystać ze skafandra będziesz wymiatał tak jak inni, ale niestety multi w Crysis'ie jest trudne dla nowych graczy i może trochę odstraszyć ale naprawdę warto.

Na grę wydałem 50zł w kolekcji EA classic i jak dla mnie były to dobrze wydane pieniądze, w Warhead'a gra mi się przyjemnie i to się liczy. Więc zachęcam was do zakupu, szczególnie dlatego że na steam'ie są teraz duże przeceny.

PODSUMOWANIE:

Ogólna ocena: 7-

Plusy:

-bardzo dobra grafika

- dynamiczna akcja

-dobry multiplayer

-duży zestaw broni

-pojazdy

-stosunek ceny do jakości

-opcje nano skafandra

Minusy:

-czasami zwiesi się nawet na mocnym sprzęcie

-krótka

-"trudny" multiplayer

-słaba fabuła

I jak wam się podoba moja recenzja? Odpowiedzi piszcie w komentarzach.

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Hmmm to coś długo grałeś skoro w 2 dni skończyłeś, ja oglądałem outro po 4 godzinach, wolałbym iść 2 razy do kina na ciekawy film, wrażenia podobne, taniej. Ale co kto lubi

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...