Jump to content
  • entries
    12
  • comments
    38
  • views
    19,669

Typy postaci w League of Legends (żartobliwie)


kupciak

895 views

 Share

New_LoL_log%6f%5f%4fN_WHITE.jpg

Wojownik (fighter) - postać, która wszystko pakuje w siłę uderzenia. Jego miecz musi być napraaaaaaaawdę ciężki, tak długo macha bronią (w porównaniu z innymi postaciami), za to jak uderzy to ło! Można tego nie przeżyć.

Są 2 typy wojowników:

- walczący wręcz (melee) - nie aż taki straszny - nie uderzy, póki nie podejdzie

- strzelający (ranged) - śmierć na miejscu. Zwykle ma skilla blokującego/spowalniającego cel, dzięki czemu zanim spowolnienie minie, nie żyjesz.

Mag (mage) - daje w manę i siłę czarów (czasem w zmniejszenie cooldownu). Trzyma się nieco z boku, jeśli znajdziesz się w jego polu rażenia, myśląc, że go ubijesz, bo ma mało życia, jesteś w błędzie. Rzuci na ciebie wiązkę czarów, a jeśli ją przeżyłeś, znaczy, że któreś z jego zaklęć ma opóźniony zapłon. Potem giniesz.

Zabójca (assasin) - ktoś, kto nie bije mocno, lecz szybko. Pół meczu spędza w krzakach czekając na ofiarę. Gdy już do ciebie podchodzi, twoim oczom wydaje się, iż ww. koleś stoi w miejscu i nic nie robi. Błąd. To animacja ruchu nie nadąża za jego ciosami, przez co zanim się zorientujesz, zostajesz zabity. Dzieli się ich jak wojowników (patrz wyżej).

Tank (tank) - prowadzący atak. Ma tyle życia, że mógłby je ofiarować wszystkim rannym i zostało by mu wystarczająco, by stać pod wieżyczką przez 2 minuty. Nie ma szans go zabić innym sposobem, niż zablokować go pod wieżyczką i tłuc całą drużyną. Niestety zaraz za nim czają się wojownicy i magowie.

Pomoc (support) - ktoś, kto obrywa za śmierć innych/przegrany mecz/brzydką pogodę etc. Czemu? Ponieważ posiada czary leczące i przywracające manę! Nieważne, że kiedy (np.) fighter stał samotnie pod wieżyczką i bił ją sobie w najlepsze, zbiegli się herosi drużyny przeciwnej i go ubili, support znajdował się po drugiej stronie mapy tłukąc miniony podchodzące pod waszą wieżyczkę. Liczy się, że go nie uleczył, że nie pojawił się przy nim, że nie mógł ofiarować swojego nędznego życia w zamian za życie PRAWDZIWEGO (prawie na pewno podkreśli to w swoim wyklinaniu biedaka) bohatera.

Zrobiłem to jako żart. Proszę tego nie kopiowa i nie próbować powtarzać, gdyż jak mówią "Śmieszność żartu jest odwrotnie proporcjonalna do częstości użycia".

PS. Jeśli wpiszesz na czacie w LoLu (podczas meczu) słowo "polak" zostanie ono wykropkowane, tak jak przekleństwo. Ksenofobia?

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Taki podział jest czysto teoretyczny. Jest dużo innych klas które także można (żartobliwie) opisać

Czekamy na żartobliwe opisanie kilku herosów. Poproszę na początek Teema i Twisted Fate'a

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...