Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,825

Leslie Nielsen nie żyje...


melon1992

822 views

Dość smutna wiadomość dotarła do mnie dziś, zaledwie kilka minut temu. Odszedł najbardziej ceniony przeze mnie aktor komediowy. Wielka strata, wielki smutek...

Dobrze, że jednak ludzie dzielą się sensownymi informacjami na portalach społecznościowych. Rzadko, ale warto odnotować ten fakt. Niech odnajdzie spokój i odpoczynek, po tak cudownej karierze.

Banalne słowa, ale nie przychodzi mi do głowy nic lepszego...

2ro1bbs.jpg

Leslie William Nielsen, OC (February 11, 1926 ? November 28, 2010)

5 Comments


Recommended Comments

Nie będe stawiał żadnych zniczy. . .

Ale ten facet to część mojego dzieciństwa - za młodu, gdy kasety VHS były cool, na okrągło odpalałem nagą broń i płakałem ze śmiechu. . .

Eh good times. . .

Link to comment

Znakomity aktor komediowy. Po prostu - klasa sama w sobie, bo jeszcze planował grać kolejne role. I to mi się ostatnio w nim podobało. Że miał jeszcze tą się, by myśleć o kolejnych rolach, by grać do końca. Ciągle był pełen poczucia humoru - nie musiał tego jakoś ukazywać specjalnie, lecz jednak było to "coś" widać i samemu się wiedziało, że on jest znakomity. Tak coś mnie zaniepokoiło, gdy przeglądałem blog melona na Bloggerze i widziałem w jego wizytówce do Facebooka, zdjęcie Nielsena z czarną przepaską. Dopiero potem dotarło do mnie (jak gdzieś wyczytałem), że zmarł.

Jego role, zwłaszcza w "Nagiej Broni" były super. No co będę dłużej gadał... niezapomniany aktor, który był świetny w tym, co robił i takim pozostanie - dla mnie i dla wszystkich, którzy go uwielbiali.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...