Jump to content
  • entries
    73
  • comments
    284
  • views
    40,450

Zboczony wpis! Hihihihi.

Sign in to follow this  
DrainiaC

920 views

Witam, w tym wpisie omówię coś, co będzie dotyczyć - a jakże gier komputerowych. Swoją drogą chyba pierwszy czy drugi raz piszę text dt. komputerów xD.

Hmmm... sam wpis dotyczyć będzie... najseksowniejszych lasek wg. mnie z video games.

10. Bayonetta (BAYONETTA)

Bayonetta-1.jpg

Po prostu uwodzicielski seks! Babka ma świetne pośladki (smukłe), białą cerę i ponętne białe usta. Do tego długie i proste włosy związane w wielki kok, a z niego spływające dalej włosy niczym wodospad. Do tego wie jaką ma pozycje. Zabija wszechobecne demony bez skrupółów. Tobie również może łeb przedziurawić.

9. Sheva Alomar (RESIDENT EVIL 5)

Sheva_RE5__15.jpg

Towarzyszka Chrisa Redfielda w misji w Afryce. Niszczy tony zombiesów. Taa - można powiedzieć, że babochłop. Możliwe, jednak jej zgrabność przy kicku, i niezwykle ładne i proporcjonalne nogi i pasującą do niej cerą...

8. Hitomi (DEAD OR ALIVE)

0490631296340486.jpg

Prawdopodobnie jedyna znana nam, Polakom ładna Niemka. Chociaż i tak jest to pół Japonka :P. Dziewczyna znająca karate, a jej hobby to gotowanie. 2w1 - obrona przed napastnikami i wyżywienie. Do tego wrodzony urok... Ze wszystkich gier Team Ninja, tylko Hitomi mi zapadła tak w pamięci.

7. Shahdee (PRINCE OF PERSIA: WARRIOR WITHIN)

21818-163747-PrinceofPersiaShahdeeButt1j

Tak naprawdę, ta postać urzekła mnie tylko ujęciem ukazanym wyżej. Dziękuje!

6. Lady (DEVIL MAY CRY)

ladykalannren.png

Co do biografii, nie wypowiem się, bo nie znam fabuły serii DMC. O samej dziewczynie - Najbardziej mnie urzekła - nie ciało - tylko głowa i twarz! Że tak powiem, biste włosy, fajnie się rozchodzą. Piękne oczy!

5. Chun Li (STREET FIGHTER)

chun-li_street_fighter_01.jpg

Hmmm... co ci się rzuciło najbardziej w oczy? Twarz? Wrong! Prawidłowa odpowiedź brzmi - UDA! Tak! Te uda mają to coś. Wielkie, umięśnione i ogólnie fajne nogi. No może zdeka przyciemne, ale fajne! xD

4. Lara Croft (TOMB RAIDER; LARA CROFT)

lara.jpg

Jest to ikona kobiet w grach. Bynajmniej do czasu "wyćwiczenia" Capcomu w robieniu bistych postaci. Lara jest archeologiem (archeolożką?). Czyli znajdują różne skarby, przedmioty, bądź odkrywa jakieś sekrety - tak to wygląda w grze. W sumie Lara jest kobietą idealną. No prawie. W sumie świetnie zarabia, ma supah "atuty", no ale dwie wady: brakuje jej w domu - kto ma gotować obiad?. A druga wada, to za chude nogi.

3. Sophitia Alexandra (SOUL CALIBUR)

sophitia-alexandra-in-soul-calibur-4.jpg

Starsza siostra innej bohaterki SC Cassandry. Włada mieczem Owl i tarczą Omegą, którymi ścina trawnik u rodziców Nike i Achelousa. Spoko laska, długie blond włosy, połyskujące. Niebieskie oczy i wyraziste brwi - mój ideał dziewczyny. Jednakże jest zbyt hmm... brutalna? :D

2. Isabelle Valentine (SOUL CALIBUR)

soul-calibur-4-ivy-bits1.jpg

Znana szerzej jako Ivy, córka Cervantesa. Jak widać... ma spoko (mało powiedziane) walory :D.

1. Lightning (FINAL FANTASY)

Lightning_FF13_14.jpg

Pozostawie to bez większego komentarza.

Dzięki za uwagę.

Sign in to follow this  


17 Comments


Recommended Comments

@HammerHead - Ramzes już ci odpowiedział :P

@Shaker - z całym szacunkiem, ale czy to, że zrobił ktoś już jakiś plebiscyt czy coś, wyklucza to samo u mnie? Nie wiem jak było o Markosa, ale to jest plebiscyt ułożony PRZEZ MNIE samego.

@Amigos - no ssie xD

@Diacon - Hmm... Internet is for porn!

Share this comment


Link to comment

Powiem tak: Sheva Alomar jest świetna - jak ją zobaczyłem po raz pierwszy, postanowiłem zakupić Resident Evil 5. Sęk w tym, że do tej pory nie kupiłem :tongue:. W rankingu brakuje panny Rayne (BloodRayne). Poza tym, nie od dziś wiadomo, że i tak moje ukochane, słodkie Dziewczę stoi na szczycie panteonu.

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...