Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    10
  • comments
    19
  • views
    13,557

Świst pocisków - Łódź

Sign in to follow this  
exkudlaty

253 views

Ryszard C., postać numer 1 ostatnich dni. Pierwsze co pomyślałem po strzelaninie w Łodzi - jaki kraj taki Kennedy i taki Lee Harvey Oswald. Nagle z działań wariata zrobiła się polityczna rozróba.

Były premier gromi z mównicy, że to co się stało jest efektem polityki nienawiści, a moim zdaniem jest sam chory na tą nienawiść. Przeżarty do spodu. Ta nienawiść działa na niego jak kokaina i heroina w jednym - otumania go i nakręca jednocześnie.

Dobrze że nie mam telewizora bo bym tym wszystkim rzygał jak kot najdalej po dwóch dnia oglądania wiadomości.

Cała polityka to jedno i to samo ścierwo. Jak mawiał wieszcz "robią syf i w tym syfie się tarzają". Banda tchórzy, karierowiczów, świń przy korycie. Prawie pięć setek nienachapanych bezczelnych sukinkotów.

Kolejna gwiazda z naszego Panteonu przy Wiejskiej. Poseł PSL Andrzej Pałys, reprezentant narodu, dał się złapać jak uczniak nawalony jak szpadel. Następnego dnia, wybraniec ludu mówi że nie był pijany. Słowa jak pocisnęły mi się na usta kiedy to usłyszałem były tak wulgarne, że kapralom zwiędły by uszy. Kłamliwy gnój. W dodatku wcześniej, jak podaje Gazeta Wyborcza skazany za jadę po pijanemu. I taki kmiot kasuje miesięcznie grube cyfry z kieszeni podatnika. To zakrawa na bezczelność najwyższego stopnia.

Przecież od takiego bełkotu i kłamstw pięści się same zaciskają.

Ale mamy też sukcesy. Miasteczko w województwie Lubuskim. 22 tysiące mieszkańców. Największy pomnik Jezusa na świecie. Trzy metry wyższy od górującego nad Rio de Janeiro. Cholerny powód do dumy. Jestem się w stanie założyć, że trzydziestometrowa figura jest rzeczą najbardziej niezbędną w tym mieście. Skoro ktoś o tym zadecydował i wcielił plan w życie, to znaczy że ma to sens. Tylko niech mi wytłumaczy łopatologicznie - jaki?

Kończąc nocne dywagacje na temat poziomu dnia jaki osiągnęła nasza polityka i nasza głupota, chciałem tylko powiedzieć, emigrantom zarobkowych - NIE WRACAJCIE! NIE MA PO CO!

PS. Mięło dni kilka. poseł Pałys przyznał się do "niegodnego zachowania". Wyglądało to na syndrom mądrzenia.

Niestety świetlistość ukorzenia się syna marnotrawnego zniweczył jego kolega z klubu twierdząc, że poseł Pałys jest praktykującym alkoholikiem. Ma na koncie kilka (chyba trzy) odwyki i przerwy w chlaniu, jednak za każdym razem wracał do wódy. A ponieważ alkoholizm jest chorobą, to pan poseł leczy się za nasze pieniądze. Moim zdaniem powinien zdać mandat ze względu na zły stan zdrowia a potem może robić co mu się żywnie podoba - leczyć się lub zapić, byle za swoje.

(ale co on biedy zrobi, jak tylko przesłuchiwać umie? parafrazując słowa kultowego polskiego obraz w reżyserii Pana Pasikowskiego?) Nie obchodzi mnie to, tylko niech nie muszę oglądać jego zakłamanej facjaty.

Sign in to follow this  


2 Comments


Recommended Comments

Moim zdaniem to jest wina całej klasy politycznej. Narobili chlewu i komuś nerwy puściły. Celem mógł być ktokolwiek, padło na PiS. Ale nie sądzę żeby na dłuższą metę było to przestrogą.

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...