29978

JUVENTUS TURYN-LECH POZNAŃ 3-3

L1zard

374 wyświetleń

Zakończył się mecz Lecha Poznań z Juventusem Turyn w lidze europejskiej 2010/11.

Podsumowując.Przez pierwszą połowę Lech poznań był nie do poznania był stan 2-0 aż do 45 minuty i w końcowych sekundach doliczonego czasu gry stracił 1 gola(Chiellini.45).

W drugiej połowie Lech stracił prowadzenie na rzecz gola Chiellini w 50 minucie, a potem dobił go Del Piero strzelając bramkę w 68 minucie.

W doliczonym czasie gry wyrównującego gola strzelił Rudnevs (90+3.) Dostał piłkę na 25 m i mocno strzelił. Piłka odbijając się od poprzeczki wleciała do bramki. Rudnevs ustrzelił 3 gole dla Lecha: W 14 minucie z karnego,w 30 minucie po zamieszaniu przy polu karnym i w doliczonym czasie gry (90 min.+3)

Końcówka meczu to już jest porażka. Lech przeprowadza ostatnią akcję pod bramką na zegarku 90 minuta + 3 doliczonego czasu gry i wykraczające po za ten czas 17 sekund... Sędzia nie dał skończyć akcji i zakończył mecz. Komentarz jaki pozostawię do tej decyzji jaką podjął niech zobrazuje ten filmik.

Mecz zakończył się ze stanem 3-3. Remis to jest coś o czym marzyłem od czasu stanu 3-2 dla Juventusu,chociaż przez pierwszą połowę byłem przekonany że Lech wygra i będzie to potężny cios dla fanów Juventusu.:)