Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    69
  • views
    21,892

Niedługo szkoła....


stig44

251 views

 Share

No właśnie, niedługo szkoła, a ja z poprzedniej klasy nic nie pamiętam :P. I znowu będzie informatyka ze swym żenująco niskim poziomem. No bo przyznajcie - Excel i Word w gimnazjum? To jest po prostu śmieszne. Sam uczę się języka programowania C++ w domu, wtedy piszę jakieś programy i pokazuje nauczycielowi i się dostaje szóstki :P.

PS. Gdzieś mi zniknęło etui od okularów, wiecie może gdzie jest?(pozdro Darek :P).

 Share

10 Comments


Recommended Comments

Tak narzekacie na Worda i Excela, a nie umiecie wykorzystać 5% jego możliwości. Znam kolesia który pisał magisterkę z możliwości Excela w zakresie bankowości. Po obronie od ręki dostał kilka ofert zatrudnienia, gdzie najniższa płaca wynosiła 3200 netto.

Link to comment

ja to skomentuje tak... powrut do pierdolo... szkoły na którą sie traci połowe swojego nędznego życia potem praca emerytura i co i gówn. z życia bo umrzesz i po 2 pokoleniach nikt cie nie będzie pamiętał... jak nie będe sławny po dobroci to wysadze nowy jork i git... będą mnie pamiętać przynajmniej pokolenia, taki jest mój tok myślenia...narazie bo może się to zmieni,choć nie mam pewności co do realistyczności życia.

Link to comment

Chyba szkoła,szkoła,szkoła,szkoła,szkoła,szkoła,szkoła, dopiero po szkole, wakacje,wakacje, już po wakacjach, znowu szkola :P .

PS. Wiem, że Excel ma wielkie możliwości, ale robimy te same ograne rzeczy, co we wcześniejszych klasach(np. wypisywanie wyniku dwóch komórek do jednej komórki - oczywiście za pomocą "=....")

PS2. Etui się znalazło, ale nie było za sałatą. :(

Link to comment

Hah, u mnie w klasie jest taki jeden , który jakies zadanie, które ja zrobię w pół lekcji potrafi wykonywać przez 2-3 lekcje, tak sie nie zna(kompa w domu ma).

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...